PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110266}
7,2 83
oceny
7,2 10 1 83

Leadbelly
powrót do forum filmu Leadbelly

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 6

look at young leadbelly, bam-ba-lam, look at young leadbelly, bam-ba-lam.. kolejna typowa biografia, no tak, ale jakże mogłoby być inaczej jeśli po drugiej stronie kamery nie stanie w końcu jakiś milos forman..

ocenił(a) film na 8
Westernik

A ja tam wolę Gordona Parksa!

ocenił(a) film na 6
washack

jasne, też lubię parksa, ale w jego kategorii wolę na przykład jacka hilla albo najbardziej siermiężnego i chałupniczego z nich wszystkich melvina van peeblesa. poza tym nigdy nie rozumiałem fenomenu shafta..

ocenił(a) film na 8
Westernik

No i ja to szanuję! Jack Hill jak najbardziej, jedyny minus, że jest białasem.... :) A tak w ogóle cieszy mnie, że są ludzie, którzy takie filmy i takich twórców znają i oglądają. Zatem - pozdrawiam kolegę!

ocenił(a) film na 6
washack

no, skóra może i biała jak śmietana, ale dusza czarna jak klasyczna americana;) hill też stawia z nich wszystkich najbardziej na pierwiastek kobiecy, co zawsze i z wielką chęcią poprę - łechtaki górą, a zwisaki kanałami ogólnie! that damn good coffy rozwaliłaby rozmegalomanowanego wąsacza shafta brzuchacza w dwie minuty:) wyzdrowienia z odzdrowieniami dla ciebie!

ocenił(a) film na 8
Westernik

Oto są słowa prawdy!

ocenił(a) film na 6
washack

taa:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones