PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

HARLEY

użytkownik usunięty

Poproszę o osobny film o tej sweet psycho.

Robbie skradła moje serce :D

ocenił(a) film na 1
marsjanla

Zgadzam się XDDDD Ale aktorka po nagrywaniu sama miała ich dosyć i ściągała je kiedy tylko mogła, nawet jest uchwycona tak na zdjęciach, jak idzie boso z nimi w ręce. Generalnie rola była dosyć męcząca z tego co czytałem w wywiadach itp. No bywa :D


A co do głupoty, którą w niektórych momentach przedstawiała postać, to jezus, tak, to było nawet bardzo irytujące :P

ocenił(a) film na 4
marsjanla

Porównywanie postaci z filmu do Dody jest "głupiutkie" i poniżej jakiejkolwiek krytyki, ja pier:)dole XDDD

ocenił(a) film na 6

http://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Legionu+samob%C3%B3jc%C3%B3w%22+nakr%C 4%99ci+film+o+Harley+Quinn-120830 :D:D MOŻE COŚ Z TEGO BĘDZIE :D

ocenił(a) film na 7

świetna jest, szurnięta zabawna,zboczona laska....pare fajnych tekstów rzuciła
7/10 tylko dzięki jej roli

ocenił(a) film na 8

rozwaliła mnie :D zajebiśćie zagrała :) zajebiście Ją wymalowali i ubrali. Te teksty , te miny :D nie mogłem się napatrzeć :)

ocenił(a) film na 8

Obejrzyj animację Batman z lat 90tych , tam jest Harley

ocenił(a) film na 5

Mi ta postać zniszczyła wrażenia z całego filmu. Totalnie nie kupuję tego zachwytu, Harley miała być taką psycholką, charyzmatyczna ale taka niepokojąca, z całego serca liczyłam na jej pełen kostium. A oni po prostu zrobili z niej głupiutką, porozbieraną laskę. No ale tak już często jest, że niski poziom próbują podbić gołym tyłkiem.

użytkownik usunięty

hmmmmmm... nie

ocenił(a) film na 1

Mnie postać się średnio podoba ://

Raz, że było jej WSZĘDZIE za dużo (hmmm, ciekawe po co?) i w jej miejsce w niektórych scenach można byłoby rozbudować historie innych postaci, albo chociaż wpleść do niej więcej Jokera, a dwa, że (nie chcę urazić tu fanów, ale niestety) w większości scen dosyć bardzo irytowała i sprawiała bardziej wrażenie jakby im przeszkadzała (nie licząc tej sceny końcowej walki, z enchantress, bo tam się spisała :D). Margot podratowała wszystko swoim tyłkiem i piersiami, czym ujęła część męskiej widowni (no bo po co niby te sceny wypinania się i skąpy strój? hehe ;p Na nic tu tłumaczenia aktorki i reżysera, my wiemy po co to wszystko xD). Aczkolwiek sceny z akrobacjami były już całkiem fajne. Dla mnie jednak ta postać jest zbyt przerysowana i w jej ocenie za bardzo kładzie się nacisk na wygląd fizyczny aktorki w kostiumie, niż na sam charakter postaci i historię, no niestety. Przynajmniej mi się tak wydaje xd I mówię to mimo że jestem facetem :D

generalnie jak dla mnie film ssie, niestety, oczekiwałem czegoś lepszego. Prawda jest taka że został nieźle wypromowany, był mega soundtrack, a reszta to klapa. Sry.

ocenił(a) film na 6

Zdecydowanie zagrała najlepiej. Świetna charakteryzacja i rewelacyjna gra aktorska. Joker? Ja pie** totalna odwrotność. Rozj** mi cały film. Jest i był tylko jeden Joker - Heath Ledger

Pomijając fakt, że wyrwała by ci genitalia zębami i wcisnęła do gardła kiedy Joker by się temu przyglądał z diabolicznym uśmiechem to tak, nawet niezła z niej sztuka.

ocenił(a) film na 5

no będzie

ocenił(a) film na 5

https://www.filmweb.pl/film/Ptaki+Nocy+%28i+fantastyczna+emancypacja+pewnej+Harl ey+Quinn%29-2020-812823

ocenił(a) film na 6

witamy w 2020

użytkownik usunięty

Mówisz i masz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones