PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467792}
5,4 52 979
ocen
5,4 10 1 52979
3,4 7
ocen krytyków
Legion
powrót do forum filmu Legion

Ten film przez 80% jego trwania tak trzymał mnie w napięciu, że obgryzałem paznokcie xD
Głównie za to daję mu 9/10 - ostatnimi czasy bardzo mało takich filmów które potrafiłyby mnie tak trzymać w napięciu.
Fabuła też jest dość ciekawa i odmienna od wszystkich filmów, bardzo oryginalna.
Fakt jednak, że niektóre sceny wręcz śmieszyły nie dałem 10/10.
Jednak do gatunku dodałbym też zdecydowanie "Thriller".
No cóż, generalnie lubię takie klimaty.
Nie wiem czemu ten film ma taką słabą ocenę, bo jest mocno przegięty na skali "religijnej" ? Ja go raczej oceniam pod względem filmu a nie tego czego dotyczy.
No i film ma gatunek "Fantasy" a jeżeli ktoś się spodziewa czegoś "realnego" to raczej nie powinien oglądać filmów tego gatunku po prostu :P
PS: Scena ze Spidergrandma rozwaliła system XD

ocenił(a) film na 4
AsigPL

Fabuła jak z terminatora. I nawet ostatnia scena jazdy jeepem bliźniaczo podobna xD

ocenił(a) film na 2
AsigPL

Fabuła nie jest ani trochę oryginalna, jest za to durna, pełna absurdów i luk logicznych, po prostu zamiast zombie mamy "anioły".
Większość scen w tym gniocie budzi uśmiech politowania, pomijając już nawet słabe aktorstwo, całkowicie nijakich bohaterów do których ciężko czuć sympatię, żałosnych dialogów i debilnego do granic scenariusza, po prostu ciężko w tym filmie znaleźć jakieś pozytywne strony.

Skąd pomysł by dodać thriller jako gatunek? Przecież to proste kino akcji, które bardzo się stara być czymś więcej, ale coś nie wychodzi, usunąłbym za to horror bo ten film obok horroru nawet nie stał.

Szczerze współczuję jeśli uważasz ten film za dobry, ja oglądając spodziewałem się średniaka a dostałem gniot,.

ocenił(a) film na 8
AsigPL

Dla mnie wykonanie filmu może nie jest rewelacyjne, ale film bardzo mi się podobał mimo to. Jeżeli tak Cię wciągnął, to polecam kontynuację - serial Dominion. W sumie obejrzałem to dopiero dziś, po 2 sezonach Dominion. :D
No i film dużo zyskuje dzięki roli Willi Holland! :D Śliczniocha.

ocenił(a) film na 9
AsigPL

Aż się przeraziłam jak weszłam i zobaczyłam tak niską ocenę filmu. Miło, że ktoś myśli podobnie i docenia tego rodzaju kino. Pozdrawiam i zabieram się za serial. Co prawda drugie podejście, ale liczę że tym razem się uda.

AsigPL

Warto obejrzeć czy szkoda czasu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones