PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467792}
5,4 52 979
ocen
5,4 10 1 52979
3,4 7
ocen krytyków
Legion
powrót do forum filmu Legion

według mnie najlepszy był moment z babcia, która chodziła po sufice!

ocenił(a) film na 6
marlmaggie

zgadzam się babcia była epicka.

ocenił(a) film na 7
marlmaggie

popieram spajderbabcia wymiata w tym filmie:D

ocenił(a) film na 4
Rezyser Na Bezrobociu

nawet w najgłupszym filmie znajdzie się coś oryginalnego :D

ocenił(a) film na 6
marlmaggie

Śmiałam się jak głupi do sera, kiedy babcia wskoczyła na sufit, a Bob i reszta wyciągnęli giwery i zaczęli do niej strzelać jak do kaczki na polowaniu... Epicka scena, nie ma co.

ocenił(a) film na 6
Meloren

Tak babcia była zajebista. Ta scena przypomina mi film "Lustra" tam też była taka babcia która się podobnie zachowywała bo była opętana :)

ocenił(a) film na 1
Meloren

Nie Ty jedyna. "I said your effing baby will burn", hop siup na sufit i giwery w akcji. Komedia.

użytkownik usunięty
marlmaggie

Ej a ta dziewczyna urodziła to dziecko czy nie bo nie oglądałam do końca.

ocenił(a) film na 6

Tam były bliźniaki, czyli mesjasz i mesjaszyca. Wszyscy aniołowie opupieli z takiego rozwoju wydarzeń. Nawet scenarzysta tego nie przewidział, więc resztę filmu aktorzy improwizowali.

marlmaggie

Haha. Źgadźam się:D

ocenił(a) film na 5
marlmaggie

szczerze to po tej scenie tak naprawdę zaczęłam oglądać bo liczyłam na więcej :P dzieciak też był niczego sobie ale już oklepane, z babcią w roli głównej taką scenę oglądałam pierwszy raz :P

marlmaggie

Babcia od razu wydała mi się podejrzana bo była zbyt miła. Wiedziałem że coś zrobi bo to horror ale myślałem że im powie jakąś przepowiednie lub coś podobnego. Najstraszniejsza postać w tym filmie.

ocenił(a) film na 4
marlmaggie

Powszechnie wiadomo, że nieodpowiednio wysmażone steki, doprowadzają babcie do furii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones