PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823437}
5,8 15 501
ocen
5,8 10 1 15501
4,5 23
oceny krytyków
Legiony
powrót do forum filmu Legiony

To się ceni

ocenił(a) film na 8

Ponoć twórcom zależało na bezpieczeńswtu zwierząt, gdzies natknąłem się na rozmowe na ten temat z twórcami. Przy niektórych scenach koniom budowano tymczasowe stajnie. Dla mnie, który bardzo przejmuje się losem zwierząt taka wiadomosc jest bardzo ważna. Tylko brać przykład.

przemekpapiez

Wegetarianizm filmowy? Ciekawe ;) A inna rzecz, faktycznie szkoda by było gdyby zwierzęta ucierpiały przy produkcji, a sądząc ze zwiastuna to sceny bywały karkołomne.

ocenił(a) film na 7
przemekpapiez

To cenna informacja, w końcu konie w tym filmie grają ważną rolę. Chyba nikt nie wyobraża sobie legionistów bez koni.

przemekpapiez

tak to powinno wyglądać przy każdej produkcji filmowej, gdzie są zwierzęta

ocenił(a) film na 8
przemekpapiez

Dziękuję za tą informację bo właśnie oglądając martwiłam się o los tych pięknych zwierząt. Niektóre sceny były tak realistyczne, że żal mi było patrzeć na to jak konie przewracają się i wydają przy tym odgłosy jakby rzeczywiście cierpiały. Kamień spadł mi z serca. Mam wielką nadzieję, że żaden koń w tym filmie rzeczywiście nie ucierpiał.

ocenił(a) film na 3
aam38

Gdyby tak bardzo nie przejmowali się końmi to może film byłby lepszy...

ocenił(a) film na 8
Shavek

Albo gorszy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones