PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823437}
5,8 15 509
ocen
5,8 10 1 15509
4,5 23
oceny krytyków
Legiony
powrót do forum filmu Legiony

Kadry do tego filmu są świetne, w dodatku twórcy zapowiadają wykorzystanie najnowszych technik filmowych, które jak mniemam przełożą się na rewelacyjne efekty specjalne. No i obsada, dzięki której jeszcze bardziej nie mogę doczekać się opowieści o legionowym pokoleniu !

sosnowskamaja_sm

No fotki są mocne. Ja najbardziej czekam na role Jana Frycza, uwielbiam tego aktora. Ciekawe co zdradzi nam zwiastun .

ocenił(a) film na 7
sosnowskamaja_sm

W zwiastunie jest moc! Nie spodziewałam się takiego połączenia sprawności realizacyjnej, świetnych kostiumów i scenografii z nowoczesną muzyką.

ocenił(a) film na 5
sosnowskamaja_sm

Poczepiam się trochę, bo ogólnie zwiastun jest super i na pewno na film do kina pójdę, aczkolwiek same zdjęcia to taki standardowy polski poziom wysokobudżetowy. Kadry statyczne z kamerą na wysokości głowy bohaterów. Nikt za bardzo w polskim kinie nie korzysta już z kranu, a i jazda coraz rzadziej jest robiona. To jest fajne, to jest spoko, ale no nie jest to najwyższy światowy poziom i przydałoby się więcej urozmaicenia kadrów.

sosnowskamaja_sm

Ten wątek brzmi jak opłacony. Wręcz mogę się założyć, że jest.
Zwiastun to nieporozumienie.

Zuler

Serio? Zwiastun był bardzo dynamiczny, ale też obawiałam się, że to będzie pic na wodę i bieda aż wylezie z ekranu i... pełne zaskoczenie! Poziom dużo większy niż widziałam w jakiejkolwiek scenie walki w polskim kinie współczesnym. Człowiek autentycznie siedzi wbity w fotel i gapi się jak na hollywoodzką produkcję. Wiadomo, że tam by mieli mega budżet, ale jak na nasze skromne możliwości nie wyszło źle.

Alissses

a czy dużo jest krwi/rozstrzelań itp.? Czy raczej romans na tle historii?

ocenił(a) film na 10
edyska92

Pol na pol :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones