PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739293}

Lekarstwo na życie

A Cure for Wellness
6,4 49 333
oceny
6,4 10 1 49333
5,7 11
ocen krytyków
Lekarstwo na życie
powrót do forum filmu Lekarstwo na życie

Klimat zawarty w klatkach tego filmu jest wart o wiele wiecej.. za mała ocena jak na taki potencjał. Przecież to wchodzi jak pączek na tłusty czwartek. Cały seans miałem gwarantowane od filmu nieznane, mrok, szok i grozę na ekranie. Myślę, że film zasługuje na minimum 8. Napięcie oraz brutalne sceny narastają z czasem aż osiągają w pewnym momencie apogeum, a bohater z początku sztywny i zimny zaczyna być naszym bliskim towarzyszem w swoim dochodzeniu odkrywając plugawy sekret miejsca w którym się znajduje.
czekam na wasze zdanie i zachęcam do dyskusji ;)

ocenił(a) film na 7
Bolder

SPOILERRRRRRRRRRRRRRR


tak, masz rację. Wielu widzów jednak liczyło na równy poziom filmu a końcówka wieje fantastyką.

ocenił(a) film na 9
Bolder

Dla mnie film ma świetny klimat, zdjęcia, trzyma w napięciu do końca. Jest to świetny thriller z elementami grozy, trochę fantasy nie może przeszkadzać bo jest to wytłumaczenie fabuły historii tego ośrodka. Jak widzę że ludzie za bardzo zaczynają analizować to zapominają że to jest tylko film i zgodnie z konwencją nie wszystko musi być realistyczne. Dopiero jestem po seansie więc jeszcze sobie pomyślę o zakończeniu bo myślę że jest otwarte czy jest to Lockhart czy jej szalony ojciec. W każdym razie dla mnie to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w ostatnim czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones