PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739293}

Lekarstwo na życie

A Cure for Wellness
6,4 49 307
ocen
6,4 10 1 49307
5,7 11
ocen krytyków
Lekarstwo na życie
powrót do forum filmu Lekarstwo na życie

Oglądając zwiastun mamy wrażenie, że czeka nas druga "Wyspa tajemnic" tak samo jak zaczynajac film. Początek klimatyczny, nieco mroczny zachęca nas do bacznego przyglądania się szczegółom i oglądania "z głową" gdyż cały czas mamy z tylu głowy, że to jeden z tych podchwytliwych i inteligentnych filmów wyprowadzających widzów w pole... Jak wiemy apetyt rośnie w miarę jedzenia a więc już po pierwszych dostrzeżonych szczegółach (jak zegarek który zatrzymał się na tej samej godzinie po wypadku jak gdy wszedł na recepcję albo słowom marki i figurce z baletnica) nakręcany się na niesamowitą fabułę i zakończenie a nasze oczekiwania rosną. Do połowy film ogląda się całkiem niezle... jednak gdy akcja powinna przyspieszyć i rozwinąć się zaskakuje nas mało zaskakującym zakończeniem a wątki na które czekaliśmy aż się rozwiną zostają bardzo słabo opowiedziane albo wcale.. końcówka lekko mnie zażenowała, głównie scena z panem doktorem.. zdejmujący twarz.. spodziewałam się więcej a dostałam że tak powiem kolejnego odgrzewanego mielonego.. tym porównaniem zakończę wypowiedź

paleksandra

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones