PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739293}

Lekarstwo na życie

A Cure for Wellness
6,4 49 398
ocen
6,4 10 1 49398
5,8 12
ocen krytyków
Lekarstwo na życie
powrót do forum filmu Lekarstwo na życie

wyjasnijcie

ocenił(a) film na 7

Byłam w kinie z grupka i nie mogłam się skupić więc proszę odpowiedzcie mi na te pytania:
1 dlaczego baron i hanna tak długo żyją czy sa niesmiertelni?
2 lockhart przecież ma wegorze w sobie to nie powinien umrzeć czy coś?

ocenił(a) film na 7
Julia_Madej

1. Baron i Hannah żyją tak długo, ponieważ spożywają lekarstwo, które noszą cały czas przy sobie. Baron powiedział, że ta woda przefiltrowana potrafi działać cuda, więc chyba taka jest moja teza, ale oczywiście mogę się mylić, bo jestem świeżo po seansie i sama mam kilka pytań co do filmu.
2. Tego to już kompletnie nie rozumiem... w sumie wszystko nad czym się zastanawiałam przez cały seans zeszło na bok, kiedy na końcu okazało się, że to właśnie Baron i jego córka.. gdzieś tam po cichu się tego spodziewałam, ale miałam nadzieję, że twórcy zdecydują się jednak na inne zakończenie :p czekam na bardziej sensowne odpowiedzi od mojej. :D

ocenił(a) film na 8
Julia_Madej

2 - Może chodzi o to, że o pacjentów "odpowiednio" dbają, robiąc z nich inkubatory dla rybek. Poza tym, w przyrodzie tak jest, że pasożyty nie zabijają tak od razu swoich żywicieli, żeby same mogły z nich jak najdłużej czerpać.

ocenił(a) film na 6
delenimentum

Hanna w barze dała kropelkę tego eliksiru lockhartowi (może dlatego węgorze nic mu nie zrobiły)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones