PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739293}

Lekarstwo na życie

A Cure for Wellness
6,4 49 230
ocen
6,4 10 1 49230
5,7 11
ocen krytyków
Lekarstwo na życie
powrót do forum filmu Lekarstwo na życie

takie klimaty, trochę długi ale się nie dłuży

ocenił(a) film na 7
robiko2008

niestety tylko pierwsze 2 godziny. Potem troszkę zbacza z toru

ocenił(a) film na 3
robiko2008

Nie bluźnij. "Wyspa tajemnic" była filmem z fantastycznym scenariuszem, mrocznym, przygnębiającym klimatem, doskonałym aktorstwem, świetnymi zdjęciami, dobrą ścieżką dźwiękową. Natomiast ten gniot zaprzecza wszystkiemu co jest kojarzone z dobrym kinem. Naprawdę zmarnowane prawie 2 i pół godziny. Radzę wystrzegać się tego badziewia.

ocenił(a) film na 8
dyziorro

każdy ma indywidualne odczucia - mi klimat się podobał i był podobny do wyspy tajemnic, która wysoko oceniam

ocenił(a) film na 5
dyziorro

Dokładnie - Wyspa Tajemnic to arcydzieło przy tym filmie. Lekarstwo to zwykły przeciętniak. A ja polecam oglądnąć - choćby dla przekonania się który to klasowy film.

ocenił(a) film na 9
dyziorro

wtrącę się, bo zawsze na pytanie "jaki jest twój ulubiony film", albo "najlepszy jaki widziałeś" odpowiadam Shutter Island. Nie przestanę tak odpowiadać, chociaż Lekarstwo w kilku aspektach było lepsze, to ogólnie Shutter Island jest bardziej wielowymiarowy i dopracowany

dyziorro

i z sensem była ta Wyspa ;)

robiko2008

Co do Leo to jak najbardziej a co do klimatu to tak troszke :)

ocenił(a) film na 9
robiko2008

Wg mnie ten film jest dużo lepszy od WT.

ocenił(a) film na 8
robiko2008

Nie wiem jak w ogole mozna porownac te dwa filmy do siebie, opowiadaja calkiem o czym innym, to, ze akcja toczy sie w zamknietem zakladzie psychiatrycznym lub w senatorium, ktorego nie mozna opuszczac, nie ma tu zadnego powiazania - i w sumie miejsce akcji tez nie pasuje. Warto ogladnac, ale nie oceniac porownujac do jakiegokolwiek innego filmu

ocenił(a) film na 7
robiko2008

OJ do DC jeszcze mu daleko.Ale faktycznie,też ten film skojarzył mi się z,Wyspa tajemnic ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones