PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 842
oceny
7,0 10 1 78842
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Witajcie! To od kilku dni "droczę" się z koleżankami o jedną sprawę. Chodzi o to kto był ojcem Beatrycze (córki Kit Snicket). To wygląda gdzieś tak:

Ja - myślę że ojcem malej Beatrycze mógł być Dewey Ostateczny przez tekst "[..] straciłam ukochanego [...]" a wiadomo co się stało z Dewey'em (dla niewtajemniczonych został zabity przez kuszę harpunową i zepchnięty do sadzawki).

Moja koleżanka (nazwijmy ją A) - uważa że ojcem córeczki Kit jest Hrabia Olaf przez to jak się zachowywał się z Kit w 13 tomie i przez "straconego ukochanego".

Moja druga koleżanka (nazwijmy ją R) - jest zdania że ojcem jej może być Charles (przyjaciel sierot z tomu 4) ponieważ był bardzo dobry dla sierot oraz miał przysłać Kit projekty pokoju dziecięcego.

A co wy na ten temat myślicie?

enjoyy

http://en.wikipedia.org/wiki/Snicket_family#Family_tree , tutaj jest drzewo genealogiczne, z którego wynika, że ojcem Beatrycze był Dewey, tak więc to ty miałaś racje.

ocenił(a) film na 10
enjoyy

A mi sie wydaje, ze to byl hrabia Olaf - i przy okazji jedyna prawdziwa milosc Kit. Wskazywalaby na to ostatnia scena w ksiazce, kiedy pomimo rany - probuje ratowac Kit

enjoyy

A moim zdaniem masz rację. Nawet by mi do głowy nie przyszło, że to ktoś inny niż Dewey... Poza tym , gdy dowiedziała się że Dewey umarł, a wiedziała że i ona zginie, Powiedziała "moje dziecko będzie Sierotą". A na początku dwunastej części, gdy rodzeństwo poszło już pod hotel, Jeden z braci (wtedy wszyscy byli pewni że jest ich dwoje) zaszedł Kit od tyłu i powiedział coś czego nie dokładnie pamiętam, ale jestem pewna że chodziło o to że nasze maleństwo niedługo się urodzi czy coś w tym stylu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones