PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 834
oceny
7,0 10 1 78834
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Ludzie! Coś tu nie tak!!! Kocham te książki jak mało kto, ale... Nie dość, że napisane, że to KOMEDIA to przede wszystkim... W JEDNYM FILMIE ZAWARTE SĄ TRZY CZĘŚCI! Nie pasuje mi to:| Oczywiście- pójdę do kina i być może zmienię zdanie- wszystko się może zdarzyć- ale... Jakoś mnie to zniechęciło;/ Ale oczywiście na pewno wiem jedno- zawsze książka jest lepsza niż film (no... może oprócz 'Władcy'...) i tym razem na pewno będzie tak samo. Takie jest moje skromne zdanie w tym temacie
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
fleUr_henry

Zgadzam się! Ksiązka jest napisana w sposób niewiarygodnyi czasem głupawy... To ,że robia od razu 3 części jest bezsensu bo jak mają zakończyć 3 czesc tak zeby bylo sensownie? Przecierz omina w ten sposob wiekszosc akcji! A moze dlaszych czesci wogule nie zamierzaja robic!?

użytkownik usunięty
fleUr_henry

Taaaaa... Ja nie wiem... albo ktoś się pomylił (i to jak!!!) pisząc że to komedia albo film został tak nakręcony... I faktycznie 3 części w jednym filmie to głupota... To nie będzie miało zakończenia... Przynajmniej sensownego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones