PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 847
ocen
7,0 10 1 78847
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

mi się podobał,nie znam książki ale film był fajny.Hrabia Olaf wymiata:D

ocenił(a) film na 8
kristof0111

Sądzę jednak że to nie jest film przeznaczony dzieci , znam kilkoro które sie panicznie boją tego filmu . Mi bardzo przypadł do gustu lecz dziciaki boją sie że z nimi też sie tak stanie (dosłownie to nie chodzi mi o takie maluszki tylko takie szkolne od 1 klasy do 3 ) . Dziwne ale prawdziwe niestety.

użytkownik usunięty
Annabeth _

Nie wiem jak można się bać tego filmu, zwłaszcza będąc już w podstawówce. Nie ma w nim zupełnie nic strasznego.

Annabeth _

Jak moja siostra opowiadała mi o "Serii..." i oglądałam to miałam 7 lat i jakoś się nie zlękłam. Ba! Już chciałam przeczytać "Serię..." na razie jestem na Krwiożerczym Karnawale ;)

użytkownik usunięty
kristof0111

Film jak i książki - świetne.

ocenił(a) film na 6
kristof0111

Oglądałam ten film już spory kawał czasu temu.Owszem jest w nim wiele absurdów jak na przykład to ze listonosz wrzuca list do skrzynki domu który spłoną, albo to ze po głównych aktorach nie można było wyczuć tego że ich rodzice zginęli (kamienne twarze przez cały film). No cóż można powiedzieć że nadrabiają to efekty które naprawde przykuwają uwagą. Czyli ogólnikowo rzecz biorąc film dla zabicia czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones