PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 843
oceny
7,0 10 1 78843
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Dubbing

ocenił(a) film na 8

Boże, gdzie nie spojrzeć, tam wszyscy nrzekają na Polski dubbing, obojętnie w jakim filmie. Czy naprawdę polacy umieją tylko narzekać?! Już mi to uszami wychodzi, to ciągłe "dubbing był zły", "dubbing wszystko zepsuł", "dubbing mi się nie podobał". Nie rozumiecie, że gdyby film wypuszczono z napisami, połowa dzieciaków nie przyszłaby do kina, bo nie chciałoby im się czytać.

ocenił(a) film na 8
Krzysiu011089

Dubbingu nienawidze, no ale cóż... Trzeba pamiętać, że w naszym kraju dubbingują przynajmniej tylko bajki i filmy dla dzieci (Ale dubbingu Simpsonów nie wybaczam!) a w innych krajach to czasem i wszyściutenko się dubbinguje (chociażby w Niemczech) Dawno w kinie na żadnym nieanimowanym (dubbingowanie animowanych filmów w pełni rozumiem, a nawet zachwalam, gdyż często polskie wersje są o niebo lepsze od orginalnych) filmie dla dzieci nie byłem, ale mam nadzieje że ciągle sobie można wybrać czy chce się oglądać normalny film czy zdubbingowany.... No to by było na tyle - w sumie nie wniosłem chyba nic nowego do tematu :P

ocenił(a) film na 6
Krzysiu011089

No bo dubbing zawsze jest zły, tak samo jak lektor ;p Ja tam wolę napisy ^^
Chociaż kiedyś oczywiście wolałam dubbing... Ale z tego się wyrasta, chociaż nie we wszystkich przypadkach ;p
Mogliby wypuszczać film w dwóch wersjach, z napisami i z dubbingiem... Tak chyba było w przypadku Harry'ego Potter'a, o ile się nie mylę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones