PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 815
ocen
7,0 10 1 78815
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

A gdzie reszta kontynuacji??
Nawet mógł powstać tym samym sposobem kolejny film.. czyli wymieszanie trzech tytułów na jeden film. Ale nie.. wszystko musiało szlag trafić, bo się dobrze nie sprzedał, a dla mnie jak dotąd były to najlepiej wykonane zdjęcia z "on based".

ocenił(a) film na 8
freepick

wydaje mi sie ze to nie przez niby zla sprzedaz tylko problemy z carreyem.Nie gra on przeciez w sequelach a kto inny moglby zagrac Olafa

ocenił(a) film na 9
monfeld

Jak to Carrey nie gra w sequelach??? A Maska?? A Ace Ventura?? Halo?? Szkoda bo to był naprawde bardz, bardoz fajny film choć książki nieczytałam niestety...

ocenił(a) film na 7
Caffe_1

Carrey grał w sequelu maski?

freepick

"Seria..." była ekranizacją CAŁEJ serii książek.Choć nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem ;p.Jak już to mogli by zrobić remake ale nie sequel.Mnie film się podobał,chociaż nie czytałem książki.Taki klimat miał :D pozdro

ocenił(a) film na 9
Merlo

Cała seria ma 13 tomów. Ten film zawiera trzy pierwsze tomy... Koniec tego filmu kończy się tak samo jak tom części pierwszej. Dodano tylko elementy z Gabinetu Gadów (wujek Monty) i Ogromnego Okna (Ciotka Józefina).

Jeśli to naprawdę wina Carreya, to trudno. Jego bohater nie jest w końcu najważniejszy w tej serii.

ocenił(a) film na 6
freepick

Jak to nie jest? :P Przecież można powiedzieć że pojawia się w każdej książce.

Co do pierwszego filmu, byłem załamany całym rozwiązaniem, powinni zrobić to normalnie.. choć 13 filmów było by to bardzo dużo :)
W ogóle mimo iż to moja ulubiona seria to film okropny!

ocenił(a) film na 9
peth

Leciał dziś na TVN z lektorem?

Ech, oglądałem ten film spory kawał czasu temu i to z dubbingiem, nawet oglądałem to jak powstawał. Dubbing był wykonany świetnie. Koniec z tego co pamiętam nawet nieco mnie wzruszył.

Z 13 tomów mogłyby powstać co najmniej 4 filmy. No 5 jakby się uprzeć, zawierający tylko ostatnią część, ale wszystkie szczegóły.

freepick

dubbing był do kitu :/ głosy jak z "Gęsiej Skórki"...
w oryginale film jest świetny, choć nie tak jak książki ;) Nie pokazali najważniejszej rzeczy - tej "dobrej" strony Olafa, a to było piękne i wzruszające. Ale to dopiero ostatni tom, wtedy go chyba jeszcze nie było...
W każdym razie dubbing był tragiczny.

ocenił(a) film na 10
buccccc

Mówisz że: "Nie pokazali najważniejszej rzeczy - tej "dobrej" strony Olafa" ?? A to ciekawe. Niestety nie miałem przyjemności zapoznać się z książką;/ Ale film mi się bardzo spodobał ;] Mogłabyś rozwinąć ten temat lub poinformować mnie z jakiej to "dobrej" strony nie pokazali Olafa ?? Z góry wielkie dzięki ;]

ocenił(a) film na 10
freepick

Obejrzyjcie koniecznie wersję z dubbingiem!!! To najlepiej zrealizowany dubbing, jaki w życiu widziałam! Właściwie słyszałam :).
PS- nie zrobili kontynuacji, bo: 1- zrobili zbyt małą reklamę dla filmu milionkrotnie lepszego od Harry'ego Pottera, (a jak wiadomo promocja baaaaaaardzo dużo może, skoro wypromowano takie badziewie jak jakiś czarodziej) i przez to film się tak dobrze nie sprzedał.
2- w tym momencie dzieci, ktore grały rodzeństwo Baudelaire są już za dorosłe.
I to nie wina Carrey'a.

freepick

też się ostatnio nad tym zastanawiałam, bo wraca mi szał na książki, które uwielbiałam w podstawówce

freepick

Super film, też mam nadzieję na kontynuację... choć pewnie tamci aktorzy już za starzy :(((

ocenił(a) film na 10
ijnnji

Szkoda, Claus wydawał mi się idealny ;/

ocenił(a) film na 7
freepick

Dziś na kontynuacje jest raczej za późno) wiek dzieci. Raz były pogłoski o kontynuacji... w formie animacji poklatkowej. Iście szalony pomysł, ale również nic nie słychać. A gdyby taka była część druga, to ciekawe jak by zrealizowano trzecią :)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones