PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 836
ocen
7,0 10 1 78836
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Powiem, Wam LoOoDz!e... Że film sam w sobie był super, ale... Za dużo podkolorowany. TeZeTeN: za dużo nowych rzeczy, których w ogóle w książce nie było i kilka rzeczy pozmienianych... Szczególnie jedna ważna rzecz... Chodzi mi o to, że Olfa poojmali na końcu;/ Mimo, że go wypuścili to i tak... W niektórych fregmentach za bardzo ich poniosło, ale film i tak mi sie podobał:-D Szczególnie Klaus:* Ahh... :-D :-D :-D Żyletka normalnie... :-D MiOdZiOoO... :* :* :*
Głupia jestem, wiem:P No, ale... No co ja poradzę, że Liam Aiken jest taki SsSuUuPeEeRrR... :-)
Ale debeściarski fragment był jak (EJ! JAK SIE WYBIERASZ NA TEN FILM, TO NIE CZYTAJ TEGO:)):
Scena:
Olaf z dzieciakami na łódce, podpływa pan Poe i gliny.
Pan Poe:
- Hrabia Olaf... Co... Co pan tu robi z... z dziećmi...?
Bez skojarzeń:P
Policjant:
- Zaraz, zaraz... Elo, Ziom co ty tu kręcisz z tymi dziećmi?
(hahaha) normalnie... brechty małe szły... :)))

użytkownik usunięty
fleUr_henry

zgadzam sie. film sam w sobie jest fajny ale troche za duzo poprzemieniali.I wlasnie, przecier hrabiego olafa wogule nie zlapali i w tym byl sens ze on caly czas im zwiewal i... wOgule kto obsadzil tego totalnie beznadziejnego kretyna carrey'a !? i... sorry ale Klaus tzn ten aiken czy jak mu tsam byl no.... totalnie no comments. mi tez sie wydawalo ze Klaus nosil okulary i wogule ze mieli ciemne, czarne wlosy a nie ryży odcień wypłowialego brązu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones