PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 816
ocen
7,0 10 1 78816
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

lepsza ocena

ocenił(a) film na 7

za merryl streep :D

muminek322

Ja tak samo daje wyższą ocenę za Meryl Streep, oglądałam ten film tylko dla niej, i byłam ciekawa gry Browning.
Tylko szkoda, że było Meryl tak mało....

ocenił(a) film na 7
JLaw

grała pięknie przez te 20 minut filmu ;D

muminek322

zgadzam się :), w ogóle w te wakacje postanowiłam że obejrzę z nią wszystkie filmy i w żadnym mnie nie zawiodła :)

ocenił(a) film na 5
muminek322

No cóż, 20 min z nią(istotnie rewelacyjną), jak dla mnie, na cały film to za mało by dać 7/10 - sympatyczny średni film - 5/10 !!!

ocenił(a) film na 6
muminek322

Zagrała najlepiej .

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 4
muminek322

Klimat filmu był fajny, muzyka, kostiumy i cała reszta oprawy też, ale postacie mnie irytowały. Jakkolwiek Lubię Carey'a tak tym razem korciło mnie, żeby wyłączyć ilekroć go widziałem. Nie czytałem książek z tej serii, ale podejrzewam, że autor bardzo się wstydził pozwolenia na nakręcenie tego gniota. Przez bite 1.5h czekałem na wyjaśnienie, o co chodzi z tymi lunetami i co? NIC

Sandro21

AMEN!!! Jak ktoś mógł sądzić, że to będzie lepsze od Pottera jak wielce zapowiadano ten film.........Na raz obejrzałem z dzieciakami i nigdy nie mam zamiaru wracać do niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones