PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 843
oceny
7,0 10 1 78843
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

muzyka z Edwarda

użytkownik usunięty

w Snz jest ta sama muzyka co w Edwardzie Nożycorękim! Kto kupił Shreka 2 (na dvd lub wideo) powinien wiedziec!Przy zwiastunie jest melodia z Edwarda !!!

użytkownik usunięty

A jak ona brzmiała bo już Fredka nie pamietam?!

użytkownik usunięty

troche to głupio zabrzmi, ale raczej nucić przez internet nie będę..

ocenił(a) film na 7

wiem. tez to zauwazylem.
wlasnie chcialem sprawdzic, czy po pierwsze ktos juz o tym napisal (tak:]) i po drugie, czy przypadkiem autorem muzyki do SNZ nie jest Danny Elfman (wtedy moznaby to jakos uzasadnic. widzialem np. trailer do duzej ryby z muzyka z edwarda, no ale jednak Elfman z filmem tym zbyt wiele wspolnego nie ma..)
zreszta to nie pierwszy taki przypadek. wogole, ci od zwiastunow miewaja rozne dziwne pomysly..
chociazby muzyka z requiem dla snu w trailerze do wladcy pierscieni.

użytkownik usunięty
_xoy_

no racja.....ludzie to mają pomysły.. ciekawe co nam naszykowali w filmie..

A ja wam powiem, że w zwiastunie jest Theme z Rodziny Addamsów, może był również w Edwardzie, choć w ogóle go z tego filmu nie pamiętam...

ocenił(a) film na 7
Kismeth

najprawdopodobniej widziales inny trailer.

użytkownik usunięty
_xoy_

fajnie...to juz jest z Rodziny Addamsów,Edwarda Nozycorękiego...ciekawego z czego jeszcze?Gwiezdne wojny?!

użytkownik usunięty

Danny Elfman - "Storytime" ewentualnie "Edward Meets The World" (bodaj jeśli mnie pamięć nie myli). Naturalnie z "Edward Scissorhands O.S.T." :-)

użytkownik usunięty

uwaga dzisiaj byłam na tym filmie...i muszę przyznać z czystym sercem ,ze nie podobał mi się.Książki owszem, lubię, ale film był beznadziejny! A zresztą ja strasznie nie lubię Carreya...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones