PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 834
oceny
7,0 10 1 78834
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

sama nie wiem...

użytkownik usunięty

uwielbiam te książki, ale patrząc na zapowiedzi, obawiam się ,że tochę zmienili przekaz tej smutnej opowieści...sama nie wiem...mam obawy...ale bądźmy dobrej myśli-Meryl Streep i Jude Law chyba zamaskuja wszystkie niedoskonałości, ale swoją drogą ten wkurzający i sztuczny Jim Carrey może wszystko zepsuć...no cóż, zobaczymy :)

użytkownik usunięty

Fakt, Carrey czy jakos tak to pasuje do komedji a nie dla "horrorów"

użytkownik usunięty

nie wiem dlaczego akurat on.nie mogli znaleźć kogoś lepszego?

Ekhm...chociaż Jim Carrey rzeczywiście robi z siebie idiotę i marnuję się w filmach takich jak: "Głupi i głupszy" albo "Maska". To jednak nie da sie ukryć, że talent ma, wystarczy obejrzeć sobie "Truman show" albo "Zakochany bez pamięci". Więc myślę, że tym razem obecność Carreya wyjdzie temu filmowi na dobrze (chociaż za książką nie przepadam :P).

użytkownik usunięty
kalliope_m

Horrorów? hmmm wiecie ja te ksiazki traktuje bardziej jako czarne komedie. W nich nie ma nic strasznego. Za horror to mozna uznac nocna zmiane kinga, ale nie serie niefortunnych zdarzen. Jestem po skonczeniu 8 ksiazki i ciagle tak twierdze. Ale nie powiem ksiazka wciaga i ma sie ochote na wiecej :] u mnie jest na rowniz potterem

użytkownik usunięty

to zdecydowanie nie jest horror, to jest ksiązka która ma po prostu swój klimat.Ja przeczytałam jak do tej pory wszystkie, ale naprawdę nie widzę tam Carreya.Ja strasznie go nie lubię.

Ten film jest troche straszny,fajny.Polecam .Mieszkam w Usa.......Yes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones