PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 130
ocen
5,9 10 1 92130
4,3 33
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Kto waszym zdaniem był by najlepszym złoczyńcą ligi sprawiedliwych

mój faworyt to BRAINAC

Dla zainteresowanych zrobiłem fan made trailer
https://www.youtube.com/watch?v=yej3Bi3znPw

mrPARADOKS

Mi też się podoba.Ale wolę żeby się pojawił Darkseid.Wtedy film byłby wzorowany na komiksie L S tom 1:Początek.

mrPARADOKS

Fajny jest też Doomsday,Sinestro,Bizarro i Legion Zagłady(m.in.Luthor,Joker,Chetach).Wrogowie z LS:Kryzys na dwöch ziemiach też spoko.

Jest dużo fajnych wrogów JL.

LordVader345

Doomsday przecież już był w Batman vs Superman :P .

goldi007

A ja to pisałem conajmniej rok przed filmem. Spójrz na datę :P

LordVader345

Z tego co pamiętam w info było już po fotach wiadomo kto na 99% będzie przeciwnikiem .

goldi007

Ale tylko na 99. Ja myślałem że to będzie Bizarro.

mrPARADOKS

Tylko Starro:
http://spider-bob.com/gods_monsters/dc/images/Starro01.jpg
Jeśli nie Starro to BRAINIAC. Darksieda trzymałbym na drugą część, a w trzeciej Sinestro Corps War.

BluRay2012

Zgadzam się ale ja wolę Brainaca!

mrPARADOKS

Myślę że to będzie drużyna którą lex luthor tworzył.

wort801

Injustice league? Czy Secret society of super villains?

BluRay2012

Secret society of super villains i sorry że ci wcześniej nie odpowiedziałem ......

wort801

Jakoś z tym żyłem. Też jestem za SSoSV, ale jeżeli miałaby być IL, to mam nadzieję, że użyją składu z New 52.

BluRay2012

Lex Luthor ma Legion Zagłady.Ja wolę Legion w drugiej części go dostać.W trzeciej niech będą różni wrogowie.

LordVader345

Legionu zagłady chyba nie było w komiksach, tylko w animacji.

BluRay2012

A no tak.

mrPARADOKS

Brainac albo Darkseid jak najbardziej którys z nich na 1 cześć albo i na 2

mrPARADOKS

Android dr. Ivo na początek jak w TAS "Powrót", pokonanie Mogula i przybywającego w odwecie Darkseida, Starro też byłby dobry.

ocenił(a) film na 3
mrPARADOKS

Doomsday, Brainiac, Darkside, Sinestro, Amazo, Circe, Queen Bee lub jakaś drużyna Injustice League, Secret Six lub Brotherhood of Evil

ocenił(a) film na 3
mrPARADOKS

W pierwszym Parcie nie powinien pojawiać się najpotężniejszy zły DC, ale też ktoś na tyle mocny aby spowodować zawiazanie Ligi.
Myślę tu o Brainiacu. Byłby idealny na pierwszy mocny start a także wstęp do solowych filmów o Supermanie ( dopiero w nich powinien pojawić się Metalo, Cyborg Superman czy Doomsday). W kolejnym filmie powinni dać Bizzaro. Tworzyłby on kopie bohaterów byłby to więc idealny materiał na drugi film gdzie będziemy postacie już znali, one będą znały siebie i widowisko będzie ciekawsze.
Wtedy też można by dodać paru nowych bohaterów do JL, kogoś zabić. Następnie najlepiej dać jakieś wydarzenie z cyklu Kryzysów z innymi ziemiami czy Flashpoint ( chociaż może to lepiej zostawić dla Flasha). A na koniec film walki z Darkseidem który kończy się śmiercią prawie całego orginalnego składu a potem dawać filmy z młodym składem i jako wrogów takiego Vandala Savega.

Kuba_Marciniak

Powiedz mi, jak wyobrażasz sobie "Flashpoint" jako film ? nie znający komiksów fani nie wiedzieliby o co chodzi, więc nie liczę na fabułę wziętą z komiksu. Możesz tylko liczyć na tytuł "Flashpoint" i fabułę nie mająca nic wspólnego z filmem (tak jak to było w przypadku Avengers: Age of Ultron).

mrPARADOKS

#TylkoDarkseid

Kadex

jak najbardziej niedyna postacia ktora by sie nadawala jest to Darkseid ale jaka on sam a nie jak to bylo w smallville bo jak zrobia to JL film bedzie najwieksza porazka ale sie obawiam ze zrobia tak samo jak smallville bo warner bros ulubia isc na prostote i durnote

mrPARADOKS

Lutor w ostatniej scenie mówi że ktoś ich znalazł i jest głodny więc można się spodziewać Darkeida , ale mi się wydaje że 1 cześć to będzie takie wprowadzenie z trochę mniejszym wrogiem a dopiero w 2 części walną w pełni go , niemniej zapowiada się nieźle .

ocenił(a) film na 4
goldi007

wrogiem w pierwszej części będzie stephenwoolf sługa wujek darkseida

mrPARADOKS

To ten z dodanej sceny z Luthorem?

ocenił(a) film na 4
mrPARADOKS

Świetnie :)

ocenił(a) film na 3
mrPARADOKS

Ja właśnie najchętniej zobaczyłbym Steppenwolfa jako wroga. Ciekaw jestem jak wypadnie. Na Darkseida przyjdzie jeszcze czas, a spotkanie z nim winno być wisienką na torcie.

ocenił(a) film na 10
mrPARADOKS

Oczywiście że nie Braniac będzie on jest tylko na wyłączność Supermana :) pierwszy będzie SeppenWolf a w drugim Dark Side :) Oglądaliście wolgule BVS? Tam na konicu był właśnie SteppenWolf Kuzyn Dark SIde :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones