PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 130
ocen
5,9 10 1 92130
4,3 33
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Wróg raczej jest znany i został nam podany jak na tacy w BvS "Diabeł spadający z nieba" czyli Darkseid.
Szkoda, osobiście liczyłem na Brainiaca, który jest moim ulubionym wrogiem Supermana.

Jednak zastanawiam się czy w tym filmie pojawi się Supergirl? Fajnie byłoby zobaczyć ją na ekranie :)

Gargamel9998

1. watpię żeby to był darksaid. Duzo osób zapewniało,że w pierwszej części zmierzą się z zagrożeniem typowo ziemskim, a w drugiej-z zagrożeniem na dużą skalę
2. Niestety nie, pojawił się serial... Chyba że nie dostanie 2 sezonu, będzie wtedy fajnie

LordVader345

Ad 1. Skoro ma być zagrożenie typowo ziemskie to może Injustice League? Darkseid raczej będzie, to jeżeli nie w 1 to w 2. Tak mnie się wydaje, chociaz osobiście wolę Brainiaca :)

Ad 2. Właśnie na to liczę. Serial trochę nie wypalił (bardzo słaby wg. mnie) i dlatego liczę, że Supergirl pojawi się na ekranie :)

Gargamel9998

Też czekam na Brainiaca ale będę szczery-to pomysł na sequel

LordVader345

Jak to Darkseid będzie idealny bo brainiaca masz co chwile w filmach animowanych

ocenił(a) film na 10
Gargamel9998

Brainiac? poważnie? To jest na wyłączność Supermana :) chłopie czytasz komiksy ? a w pierwszym JS nie będzie Dark Side tylko SteppenWolf tak jak na końcu filmu pokazali o z Luthorem :) Dark Side będzie w drugiej odsłonie.

j_istvan_kovacs

Przecież napisałem wyraźnie, że wolałbym by był to Brainiac, ale wiem, że będzie Darkseid czy Steppenwolf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones