PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577958}

Lincz

7,2 52 397
ocen
7,2 10 1 52397
6,3 15
ocen krytyków
Lincz
powrót do forum filmu Lincz

Gdyby to "morderstwo" rozegrało się w Stanach, to ci bracia dostaliby medale, a media okrzyknęły by ich bohaterami - czyli tak jak powinni zostać okrzyknięci w Polsce. Choć pewnie w Stanach by do tego nie doszło, bo policja by zareagowała. Co mieli zrobić ? Kryminalista chodził po dwóch wsiach i terroryzował mieszkańców, katował kobiety. Mieli czekać aż w końcu weźmie siekierę i zabije jakieś dziecko? Policja nic nie robiła, choć to nie jest wina posterunkowego, który miał 1 radiowóz, tylko to była wina województwa, która nie dała dodatkowych policjantów i radiowozów na obstawę festynu. Choć nie rozumiem jednego, kobieta, która dostała butelką poszła na policję, wskazała swojego oprawcę i go nie aresztowali? Dla mnie jest to chore. Samosąd nie jest dobrą formą sprawiedliwości, ale w tym przypadku, ta zbrodnia była uzasadniona, bo policja nie kiwnęła palcem. Kolejna sprawa, gwałt na jednym z braci, na pewno sprawcami byli frajerzy, którzy zgwałcili chłopaka, który razem z dwoma braćmi uwolnił wieś od ludzkiego śmiecia, śmiecia, który terroryzował i katował mieszkańców. Gdyby ci skazańcy, którzy pobili i zgwałcili, mieszkali w Warszawie i chłopaki z dzielnicy by się o tym dowiedzieli, to by nie miał łatwego życia za taką chorą akcję. Nie pierwszy raz w naszym kraju przestępca ma łatwiej od ofiary. Oczywiście swoją wypowiedź wzorowałem na filmie, nie czytałem żadnych informacji na temat samosądu we Włodowie. Wszystkie co napisałem, oparłem na filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones