PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7352}

Linia życia

Flatliners
7,0 24 530
ocen
7,0 10 1 24530
6,8 6
ocen krytyków
Linia życia
powrót do forum filmu Linia życia

Wczoraj sobie odświeżyłem po 4 latach Film jest super Mroczny,tajemniczy,trzymający w napięciu Ma taki klimat, nie wiem po prostu jak to opisać ,oniryczny, odrealniony? Te kolory,odcienie,czerwień,brąz, niebieski Wnioskując po tym że w jednej ze scen jest pokazane święto haloween, akcja musi rozgrywać się gdzieś na przełomie października i listopada, jesienią Stylistycznie bardzo przypomina Drabinę Jakubową Co do aktorstwa to nie będę oryginalny , Bacon i Sutherland miażdżą David i Nelson to najciekawsze postacie w filmie A najlepszy był wątek Nelsona z tym nawiedzającym go małym chłopcem

ocenił(a) film na 8
snake_plissken84

Ps. Musiałem usunąć kropki, żeby dodać post bo pojawiało się coś o linku zewnętrznym ;/

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Odświeżyłem po 20 latach i tak widzę go dzisiaj: studenciaki przekraczają linii życia i śmierci (więc s-f), potem wracają i co tam komu w duszosumieniu grało opowiadają; ciekawy pomysł, średnia realizacja; w zalewie pomyj dam 6.
PS. Obcowanie z FW jest coraz mniej przyjemne, poczynając od lubię-nie lubię, poprzez utrudnianie wpisu przy ocenie, czekanie miesiącami na odpowiedź aż po ucieczkę do strony głównej po kilku minutach pisaniny.

ocenił(a) film na 8
snake_plissken84

Klimat filmu jak dla mnie jeden z ważniejszych atutów :) Pierwszy raz oglądałam i pewnie nie raz obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
Krejzol09

No akurat teraz za oknem jest odpowiednia pora, żeby wrócić do tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
snake_plissken84

To mój ulubiony film
Mam na dvd
W domu nie było video więc byłem skazany na TV
Też film gdzieś był pierwszy raz w tv w 1995
Projekt Lazarus jest tez w tych klimatach

giovanni50

Ja znam jeszcze Projekt Sobotni Wieczór, ale film przedwojenny bo się urywa..

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Właśnie nie był mroczny. Gdyby był mroczny byłby dużo lepszy. A tak to mamy ciekawy film z niewykorzystanym moim zdaniem potencjałem.

ocenił(a) film na 8
mgachskierska

Był mroczny.

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Każdy ma swoją wizję piękna, każdy ma swoją wizję mroku. To nie była moja.

ocenił(a) film na 8
mgachskierska

No też racja.

ocenił(a) film na 9
snake_plissken84

Film ma niesamowity klimat, dla mnie też mroczny ale nie depresyjne. Do tego genialnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Ostatni raz oglądałam kilka lat temu, ale główny motyw muzyczny co jakich czas odświeżam na Spotify

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones