PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7352}

Linia życia

Flatliners
7,0 24 556
ocen
7,0 10 1 24556
6,8 6
ocen krytyków
Linia życia
powrót do forum filmu Linia życia

Rewelka!!!

ocenił(a) film na 8

Słuchajcie.. ostatnio jak ten film ogladalem (pomijajac ostatnie 3h) to było moze z 8 lat temu, siedziałem z całą ferajną kuzynów i ogladalismy ten film ale ...byłem za mały aby zagłebic sie i zrozumiec fabułe, dlatego z filmu zapamietalem tylko tytuł. Ostatnio jakos rozmawiając z moją mamą o filmach stwierdziła ze LINIA ZYCIA był zajebistą pozycją. Nie wiele pamietalem i nie myslac zbytnio zdobyłem sobie filmik. Ani jednej sceny z filmu chyba nie zapamietalem mając w tedy 11 lat ale oglądając go teraz (przed chwilą) zniszczył mnie. Genialny film, naprawde cholernie dobry! Polecam jako Thriller bo z Horrorem to wspolnego ma tyle co wino marki wino z kisielem winiary, zreszta to wszystko jest nie wazne. POLECAM i tyle!

Niektorzy tutaj widze narzekają na gre aktorską... no słuchajcie nie mozecie tak podchodzic do tego. Ten film był praktycznie debiutem Kefira i pięknej Pani Julii. Nie byli jeszcze tacy "ograni" ze tak to ujmę. Aczkolwiek nie powinniscie sie czepiac bo gra aktorska na zenujaco niskim poziomie zdecydowanie nie jest. A juz na Bacon'a nie mozna narzekać - Odegrał świetnie. 10/10 - Nie widzialem takiego filmu jeszcze z taka fabułą! chyba ze z uśmiercaniem pacjentów ale to nie było nawet w polowie tak świetne jak TO. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones