PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5698}

Lisice

Foxes
6,2 346
ocen
6,2 10 1 346
Lisice
powrót do forum filmu Lisice

Obejrzałam go dwa dni temu, by odświeżyć wspomnienia z lat młodzieńczych, no i... dobry. Bardzo dobry. Niesamowity klimat, delikatna, osnuwająca wszystko mgiełka erotyki (nawet ten "ostry" seks nastolatków wydał mi się w porównaniu z dzisiejszymi ekscesami niewinny), no i rodząca się "popkultura" nastolatków. A w tym wszystkim - królująca i dojrzała Jeanie, dobry duch dziewczęcej paczki.

ocenił(a) film na 7
ulalume

koniec lat 70-tch... kto pamięta jest rówieśnikiem bohaterek kto nie niech się cieszy że jeszcze młody i sporo życia przed nim. W roli Annie wokalistka The Runaways Cherie Ann Currie Lubię takie klimaty stąd 7.5/10.  Nie widziałem wszystkich filmów z Foster ale z tych kilkudziesięciu, które widziałem, żadnemu nie dałem mniej niż 7 i w każdym Foster zagrała co najmniej dobrze. Polecam - z tego roku co "Taksówkarz" film z 13-letnią wówczas Foster, pt. "Mała dziewczynka, która mieszka na końcu drogi"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones