PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133947}

Lochy i smoki 2

Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God
5,0 2 045
ocen
5,0 10 1 2045
Lochy i smoki 2
powrót do forum filmu Lochy i smoki 2

Jeszcze nie oglądałem tego filmu, ale widzę że w tytule jest coś o lochach. Czy jest to film tylko o samicach dzików, czy o samcach też? I co mają dziki wspólnego ze smokami? Proszę o odpowiedź.

KoralNinja

Wygląda na to że jest to film z serii National Geografic. Coś o życiu seksualnym samic dzików ( lochy ) oraz smoczych samców ( smoki ) Ciekawy jestem jak sie razem dobierają i później ... hehe Co powstanie z takiego połączenia: smoloch ? lachosmok ?

Pavulon_6

Dzięki za informację. Bardzo lubię filmy przyrodnicze z serii NG, więc i ten pewnie mnie zainteresuje. Mam nadzieję, że jest już na półkach sklepowych naszych wszystkich supemarketów.

KoralNinja

Tak, tak z pewnością już znajdziesz. Możesz też pytać w sklepach zoologicznych o maskotki z filmu. Na pewno mają coś co przypomina dzika i ma 7 głów.

Pavulon_6

smoloch buahahahahaha ...dawno się tak nie uśmiałem :) dzięki...

ocenił(a) film na 8
KoralNinja

skrzyżowanie lochy ze smokiem to - SMOKOLACHON <lol>

szaryprorok

Dziękuję wszytskim miłośnikom fantasy za pomoc. Zyskałem wiele cennych informacji i poszerzyłem horyzonty. Pozdro

KoralNinja

A co powiecie na połączenie smoka z osłem?(Shrek)
Osiosmok, czy smokosioł?

KoralNinja

O Boże... poprostu żal. Jak można być tak mało intleigentnym lub mieć takie poczucie humoru :/?

ocenił(a) film na 5
Ajrin_The_Dark_Elf

nie szLOCHAj. Bo zamkniemy Cię w lochu pełnym dzików i smoków.

kg24

Nie dzikuj. Bo znajdziesz się tam wraz z potworem z LOCH Ness.

Ajrin_The_Dark_Elf

Ajrin_The_Dark_Elf <- i kto tu ma kiepskie poczucie humoru?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones