PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133947}

Lochy i smoki 2

Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God
5,0 2 045
ocen
5,0 10 1 2045
Lochy i smoki 2
powrót do forum filmu Lochy i smoki 2

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Film o wiele lepszy od pierwszej części . chyba wzieli sobie do serca to jak ich wszyscy zjechali po pierwszej części i wzieli się do roboty.
Film mi się podobał . dobra fabuła i efekty specjalne , aktorzy byli o wiele lepsi niż w 1 części . Fajny film Fantasy

ocenił(a) film na 10
maciej_mogilno

a z kąd go masz?? odpisz proszę



ocenił(a) film na 8
maciej_mogilno

a masz może ten film??? chętnie bym go obejrzał, ale nie mogę go zdobyć :(

ocenił(a) film na 6
szaryprorok

A mi się marzy adaptacja ''Ojczyzny''-gdyby to dobrze zrobić byłby z tego niemały przebój...

ocenił(a) film na 7
maciej_mogilno

Zgadzam się, bardzo dobry film, ale pewnie trochę za wysoko oceniłem. Po prostu uwielbiam filmy przygodowe z różnorodnymi bohaterami poszukującymi na świecie jakiś artefaktów lub coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 6
doliwaq

Ja też ale film ma dwie dość poważne wady:
-Aktorstwo, nie jestem jakimś ekspertem ale widać że aktorzy za dobrze nie zagrali.
-Efekty specjalne-chyba robili je w direct 9.0 jak na początku jest ta scena z rozstępującą się wodą to mi się Morrowind przypomniał(też woda tak wygląda).
Choć to chyba przede wszystkim kwestia budżetu, ciężko zdobyć kasę na takie filmy(w sumie mnie to dziwi.
Jest sporo SF ale malutko klasycznego fantasty(to znaczy takiego bez stylu:banda dzieciaków trafia z wielkiego miasta do ....

WOLVERINE55

Nie spodziewajcie się kosmicznych efektów. Nie każdego stać na zatrudnienie Industrial Light & Magic.
Film jest dobry. Fabuła trzyma się kupy, a drużyna jest ogarnięta i robi użytek ze swoich umiejętności. Nie to, co w LotR, gdzie elf tylko pruje z łuku jak automat, niziołki wiecznie w kłopotach, a mag nie zna innych zaklęć poza świecącą laską. Tutaj masz łotrzyka, który jak jego odpowiednik z gry potrafi wykrywać i rozbrajać pułapki bo się an tym zna, wyszukuje tajne dźwignie, atakuje za pleców; maginię, która zdejmuje paraliż z kompana, tworzy iluzje, tarcze, błyskawice; wojowników prezentujących swoją siłę i zwinność no i przeciwników posiadających jakieś inne cechy, niż tylko wbiegania wprost na ostrze.

TurboSpychacz

Ciekawa opinia. Naprawdę uważasz, że tutaj bohaterowie byli sprytniejsi i mieli lepsze umiejętności niż w LotR?

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Fantasy, fantasto... ;-)

maciej_mogilno

film beznadziejny 0/10 i tyle w temacie

maciej_mogilno

Film się ogląda jak familijne badziewko z TV Trwam.

maciej_mogilno

Dla mnie 9/10. Tez uwazam, iz ta czesc byla lepsza niz 1, ale 1 tez mi sie podobala. Pozdrawiam ;)

maciej_mogilno

Nie zakładam nowego tematu, bo pewnie szybciej otrzymam odpowiedź w temacie sprzed 12 lat pod tym filmem :D.
Jeśli ktoś zna odpowiedź to czekam... Kwestia logiki. W pierwszej części Damodar wypadł z wieży z ogromnej wysokości, więc teoretycznie zginął (na tym kończy się jego historia w filmie). W drugiej części okazuje się, że żyje i rzucono na niego klątwę nieumarłego, z której na początku filmu się wyswobadza, aby zemścić się na królestwie/cesarstwie/mieście Izmer.
Czy mi coś umknęło czy zwyczajnie się czepiam? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones