PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578968}

Lodowa groza

Ice Road Terror
2,5 766
ocen
2,5 10 1 766
Lodowa groza
powrót do forum filmu Lodowa groza

Dzieło będzie emitowane w najbliższy piątek, 5.04 o 20, jako alternatywa dla "Zmierzchu: Księżyca w nowiu" w Tvnowskim Superkinie xD Wszystkich przedkładających wielkie krwiożercze jaszczury o zabójczych instynktach nad historie miłosne i lśniące wampiry zapraszamy na wspólny seans na antenie Tv4! :)

Valdoraptor23

Wszystko jest lepsze niż Zmierzch.Może oprócz "Kosmicznej gorączki",ta jest na równi.

ocenił(a) film na 2
jporuba

i tu potwory i tu :) hahahahahahahahahahaha
chyba sie załapie na jaszczury, nie wiedziałam o co chodzi w tej lodowej grozie więc rzucę okiem, jaka żem jest ciekawa!
piątek - noooo!!! a potem późno w nocy jakieś demony! może wytrzymam?! ale to chyba nie podchodzi pod filmy klasy Z?
A to swoją drogą, ciekawe jaka literka była by zapodana pod demony?! :D

hapibo

O jakich demonach mówisz? :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

http://www.filmweb.pl/Demon.Historia.Prawdziwa w piątek na tvn7 ;)

hapibo

O, na mnie nie liczcie, ja się boję xD

hapibo

Demony nie są dla mnie,jaszczury to dopiero coś :)

ocenił(a) film na 1
jporuba

Kosmicznej gorączki mi nie przypominaj:)
To filmidłó byłó rok temu

Valdoraptor23

Po tytule pomyślałem, że to film w stylu "Lodowego trzęsienia", a tu się okazuje, że to jednak film o krwiożerczym gadzie. : D

Może się skuszę, ale bardziej kusi mnie "Kapitana Drake'a wyprawa po nieśmiertelność" na TVN7 - ponoć jest tam bestia żywcem wzięta z filmu "Bazyliszek - król węży"!

KinoManiack

Rzeczywiście, identyczny bo widziałem fragment. Ciekawe czy to ten sam z libijskiej pustyni, hehehe :)

Valdoraptor23

Właśnie obejrzałam zwiastun i muszę przyznać, że zrobiło mi się gorąco i zimno jednocześnie!

sss_101

Hehe, w sam raz na taki wiosenno-zimowy wieczór :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

mi jest maksymalnie gorąco, chodzę dziś nakręcona mimo pogody na dworze, także mm nadzieję, że się ochłodzę przy filmie :) i przy różowym drineczku oczywiście hihihihihihih

hapibo

Oby to nie była Kosmiczna gorączka" xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

hahahahahahahahahaha - oby, oby!!! :) ej zaczyna sie - a ja widziałam ostatnio kawałek tego filmu!!!!

hapibo

Ciekawe który kawałek :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

kiedy beda jechac po lodzie tirem i pod lodem bedzie plywał sobie potwór :)

hapibo

Aha, no to tak w połowie mniej więcej.

Valdoraptor23

muszę przyznać Valdoraptor23, że dzięki twoim tematom chyba polubiłem te wieczory tv4 i pulsu hehe

ocenił(a) film na 2
Atol

ja też się wciągnęłam :)

Atol

Hehe, to fajnie, mają one w końcu zamierzenie kinematograficzno-socjalizacyjne :)

Valdoraptor23

Dwójka kierowców jest moim zdaniem dość sympatyczna w tym filmie.

Valdoraptor23

Drzwi się otwierają na zewnątrz a oni je zastawili jakąś szafką xD

Najlepsze że ten potwór tylko chodzi i pluje kulkami z barszczu, i nagle ludzie nie żyją xD Nigdy nie było pokazane żeby cokolwiek komuś zrobił.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

o rany... to się muszę przyjżeć :)
numer z szafką jest niezły :)))))))))

ocenił(a) film na 2
hapibo

łenczuku misziteł - żywi się ludzkim mięsem :) Valdeczku to trzeba poobserwować ile tego mięcha będzie tu latać :)

hapibo

Hah, spróbuj policzyć tych robotników ilu naginęło xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

widze nogi i ręce!!!!!!!!!!

hapibo

Teraz waran pokazał że się nie patyczkuje xD

Valdoraptor23

Haha, faktycznie ta krew ma odcień barszczu i to takiego totalnie sztucznego jak z amino czy coś ;P Może ten jaszczur ma zdolności paranormalne, zabija na odległość, taka gadzia Carrie :D

pringles

Haha, pierwszy Twój komentarz w takim temacie, a już mnie zabił xD :D :D :D

ocenił(a) film na 2
pringles

o Boże jaki stres... koło zapadło sie w lodzie!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

hapibo

Waran Łenczuk spał nie wiadomo ile w tej swojej dziurze, ale jak już wstał to zjadł wszystko co się ruszało...

Valdoraptor23

Widzi jak jakiś Robokop i oczywiście wydaje jakieś dźwięki patrząc xD

Valdoraptor23

Łenczuk ma zdecydowanie najgorszy wzrok ze wszystkich "potworów".

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

palety z desek maja ochronną moc, dlatego do nich biegną :) lece po drineczka - reklama :)

ocenił(a) film na 1
hapibo

Och, zapomniałam się, i straciłam pół godziny tego dzieła! Ale widzę, jest coś o barszczu?

ocenił(a) film na 2
justyk_ko

no! barszcz z winiary, ochronne palety i waran łenczuk :)

justyk_ko

Streszczę Ci: Dwóch kolegów dostało zlecenie przewiezienia ciężarówkami źle zamocowanych materiałów wybuchowych do kopalni diamentów, zabrali ze sobą jakąś babkę ekolożkę. Tymczasem w kopalni wybuchnięto dziurę z której wyszedł wielki waran Łenczuk, porzucał barszczem i wszyscy od tego umarli. Przeżył tylko pan o wyglądzie rdzennego mieszkańca północnej części Ameryki Północnej. Teraz ciężarowcy dojechali na miejsce i znaleźli pobojowisko.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Ciekawe co będzie jak u nas śnieg puści??)
Gadali że tatrzańskie misie są wnerwione

giovanni50

Dobrze,że nie tak wnerwione jak SPP-1788 z planety Tlen ;)

jporuba

I pewnie nie tak nieustępliwe w wyciąganiu ludzi z namiotów i takie tam xD

ocenił(a) film na 1
jporuba

Naprawde jest taki film czy jaja sobie robisz??

ocenił(a) film na 2
giovanni50

ooo!!! może ktoś wpadnie na pomysł i nakręci film na miarę nasego fanklubu :)

hapibo

A wiesz,że już o tym myślałem? :D

ocenił(a) film na 2
jporuba

chcesz kręcić??? ;)

hapibo

Ja czasem kręcę jakieś badziewie, więc nic tylko się zebrać i stworzyć wspólne dzieło xD

pringles

Fabuła wspólnego filmu:

Grupa prześmiewców,zwana Poniedziałkowym Fanklubem Pulsu,z powodzeniem nabija się z kiepskich filmów o potworach.Pewnego dnia wszyscy członkowie zauważają jednak,że przenieśli się w świat rządzący się innymi prawami (Prawdy Oświecone),świat wypełniony potworami z ich "ulubionych" dzieł...

jporuba

Ha ha ha, każdy mógłby wybrać od czego chciałby zginąć :D Jakiego potwora wybieracie dla siebie?

Valdoraptor23

Osobiście? Jakaś epicka scena,gdzie gdy potwór mnie zaczyna żreć,ja naciskam guzik i cała stacja kosmiczna/podwodna/podziemna wybucha,najlepiej w eksplozji atomowej.

A co do potwora,to najlepiej coś gigantycznego albo SPP-457.

ocenił(a) film na 2
pringles

ooo!!! u mnie są idealne pagurki do wykorzystania , pokopalniane, sa nawet bajorka itd :) obok cmentarz, będizemy mieli gdzie chowac trupy od razu :)

hapibo

Ja mieszkam w Sopocie,idealne miejsce do kręcenia scen na plaży :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones