PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10473}

Lodowi piraci

The Ice Pirates
5,4 682
oceny
5,4 10 1 682
Lodowi piraci
powrót do forum filmu Lodowi piraci

Słaby

ocenił(a) film na 6

Oglądałem wczoraj ten film na kanale TCM. Nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać. Ani to komedia, ani science-fiction. Ale scena z obcym, który wykluł się z jajka i schował się gdzieś i potem wyskoczył na tych dwóch gości - przekomiczna.
Choć uwielbiam takie "filmidła" to niestety "Lodowych piratów" oceniam maksymalnie na 5/10.

Axel

Ja nie dotrwałam do końca, spróbuje jeszcze raz :)
Zgadzam się, tez nie wiedziałam jak ten film nazwać, najbliżej mu chyba do parodii :)))

ocenił(a) film na 6
777temida

No dobra, zmieniam zdanie. Wczoraj obejrzałem film jeszcze raz na kanale TCM. O ile na początku wydawał mi się słaby, to teraz oceniam go nawet na ocenę 6/10. Bo tu jest i science fiction i fantasy i nawet postapokaliptyczna planeta. Ostatnio oglądałem takie gó*wno jak "Gremloids" - http://www.filmweb.pl/film/Hyperspace-1984-262250
i to dopiero jest słaby film. Przy nim "Lodowi piraci" to arcydzieło. W ogóle uważam, że film jest bardzo podobny do "Kosmicznych jaj", tyle, że ma mniej humorystycznych scen. Choć niektóre wątki były urwane i traciły urok bo powinny być nieco dłuższe i bardziej rozwinięte.

Axel

Jestem w trakcie oglądania. Również na TCM. W swojej kategorii ( s-f, komedia, space operetka ) film na prawdę daje radę :) 7/10

użytkownik usunięty
777temida

ja nie dotrwałam do końca

ocenił(a) film na 6
Axel

Pamiętam zdezelowaną kasetę VHS z wypożyczalni. Jak przyjemnie obejrzeć film po latach, aż łza się w oku zakręciła. W pamięci utkwił mi wtedy cham małorolny i scena z robolem wyskakującym z pieczeni i bójka w "barze". Dzisiaj ze względu na prostotę i kiczowatość rozbiła mnie scena miłosna.

ocenił(a) film na 10
Axel

wiadomo ze to jest produkt przed rokiem 1990, a w tamtych czasach tylko potrafili wyprodukować takie filmy , każdy film wyprodukowany przed rokiem 1990 jest podobny do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones