PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211195}
6,7 3 558
ocen
6,7 10 1 3558
Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele
powrót do forum filmu Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele

Całkiem przyjemna kontynuacja cyklu, lecz, jak dla mnie nie przebiła jedynki, a nawet była minimalnie gorsza. Zdecydowanie wątek miłosny Benniego zdominował tę część. Troszkę mało było tutaj pobocznych przygód chłopaków i zabawnych scen. Oczywiście flagowy element serii, w którym Bobby jak zwykle zalicza, a Huey wpada w tarapaty i cała trójka musi się w pośpiechu wynosić z domu Bazuki odhaczony i jak najbardziej na plus. Myślę, że ta scena plus dodatkowo scena z próbą sprzedaży kradzionych butelek oraz fragment z dzieciakiem grającym na trąbce ratują humor w tej części. Na minus plaskacze sprzedawane dziewczyną w twarz, i to aż w 2 scenach. Końcówka, podobnie jak w pierwszej części lekko dramatyczna leczcz tą różnicą, iż tutaj zdecydowano się na szczęśliwe zakończenie. Tym razem mamy w tytule nr 2 oraz podtytuł „Prawdziwi Przyjaciele”. Myślę, że pasuje on do tej części, gdyż faktycznie przyjaźń chłopaków została wystawiona na poważną próbę (konkretniej relacja Benniego oraz Huego), ale na szczęście braterstwo i wieloletnia znajomość zwyciężyły. Ostatecznie Film swoje dowiózł i śmiało wystawiam mu mocne 6/10

Na koniec oczywiście standardowo ranking i oceny dziewczyn z tej części :

Tammy (gwiazda tej części oraz źródło westchnień Benniego) – 9.

Bazuka [Bazoom] – dziewczyna szefa ekipy motocyklistów z początkowej sceny. To właśnie do niej chłopaki udają się na numerek w tej części . Miała konkretne działka -8.

Shelly (dziewczyna, z którą spotyka się Bobby)-8.

Marta (dziewczyna Huego) – 7.

Bliźniaczki (koleżanki Bazuki oraz dziewczyny pozostałych motocyklistów) -7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones