PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618960}

Loft

The Loft
6,5 46 624
oceny
6,5 10 1 46624
4,0 4
oceny krytyków
Loft
powrót do forum filmu Loft

Film jest w cholerę ciekawy, wciąga, zaskakuje. Dałem 9/10 ponieważ ciężko ostatnio o dobry film, który by zapadł w pamięci, a ten dał radę. Po raz drugi w krótkim czasie widzę, że chyba większość społeczności filmweba się ze mną nie zgadza. Wchodzę np. na takiego Birdmana, który uśpił moją kobietę po 30 minutach, a mnie pomógł dojść do wniosku, że zmarnowałem 2h życia i widzę ocenę 7,2... WTF? Czy hipsteryzm i oskarowa akademia filmowa tak przeniknęła do ludzkich umysłów, że dobrze oceniają tylko te filmy, które ledwo idzie obejrzeć bez poderżnięcia sobie żył? Pewnie zaraz rozpocznie się publiczny lincz mojej osoby ale leję na to...

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Mnie też się podobał. Ciekawy pomysł i kilka dobrych zwrotów fabularnych. Ogólnie przyjemny i lekki w odbiorze. Co do gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń, bo nie jest to moim zdaniem ten typ filmu, który wymagałby nie wiadomo jakiego aktorstwa. A co do "Birdamana" to mnie się akurat bardzo podobał i myślę, że tych dwóch filmów nie ma co w ogóle ze sobą porównywać, bo oba są z zupełnie innej bajki.

P.S. Jakoś nikt Cię tu nie zlinczował ;) Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
kleopteryx

Początkowo dałam 8, ale miałam jakieś wyrzuty sumienia, coś mi nie dawało spokoju... obejrzałam ponownie i doszłam do wniosku, że już dawno nie widziałam takiego dobrego filmu z intrygą, zagadką i ciekawym pomysłem. Podniosłam ocenę o stopień, gdyż trudno już o ciekawy film. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
kleopteryx

Ta ocena, to i tak jest wysoka. Jest nawet wyższa niż na imdb, co się rzadko zdarza.

ocenił(a) film na 4
kleopteryx

Na dzień dzisiejszy dałam temu filmowi ocenę 4 ale nie wykluczam, że obejrzę ten film kolejny raz. Po prostu obejrzałam go w ramach mojej osobistej akcji - raz z tygodniu oglądam film za jaki w normalnym dniu wcale bym nie sięgnęła.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Kasia_Piesik1990

gdzie mogłabym go obejrzeć? nigdzie nie mogę znależć :/

ocenił(a) film na 9
kleopteryx

Nie przejmuj się, to normalne. Zazwyczaj mam tak, że jak jakiś film mnie się podoba, to trafia na odbiorców zgoła niewłaściwych. Ja wychodzę z założenia, że w takich wypadkach lepiej iść pod prąd i oceniać jak się ocenia, a nie sugerować się zdaniem innych.

ocenił(a) film na 6
kleopteryx

Brawo za odważny, zgodny z własnym sumieniem, komentarz. Mam podobnie z Romą - no w mordę... jak u Gombrowicza normalnie - ktoś zacznie łańcuszek pt.'dobry artystyczny film' i dalej to się po prostu ciągnie. Bo Cuaron dobrym artystą jest... Jaysess...

kleopteryx

Baaardzo trudno słucha się płytkich dialogów napalonych knurów. Historia w miarę ciekawa, ale trudno przebrnąć przez gęstwiny mizoginizmu i słabego aktorstwa.

kleopteryx

Aha? A Birdmana też nie znoszę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones