PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870120}
5,9 4 368
ocen
5,9 10 1 4368
4,0 16
ocen krytyków
Lokatorka
powrót do forum filmu Lokatorka

Obejrzyjcie ten film i zastanówcie się następnym razem wrzucając swój głos do urny wyborczej.

boryskafarov

Wyborcy PO dobrze wiedzą o reprywatyzacji i popierają metody jakimi się odbyła.

a__s

Mało tego, jedna taka menda napisała mi że za krytkę peło też by mnie wyrzuciła z mieszkania(opisałem historie jak 2014 wyrzucili mnie z Brackiej z małym dzieckiem)

boryskafarov

Akurat kamienica Brzeskiej została zwrócona za czasów i decyzją Mirosława Kochalskiego, pełniącego obowiązki prezydenta Warszawy po tym, jak Lech Kaczyński wygrał wybory prezydenckie, a zanim wybory wygrała HGW. Nie muszę mówić z jakiej partii jest Kochalski. Zresztą w 2017 zeznawał przed komisją reprywatyzacyjną Jakiego.

boryskafarov

Przekonałeś mnie, zaraz idę oglądnąć ten film, potem zagłosować na piss i słuchać tylko radio ma ryja

boryskafarov

Dokładnie. ***** ***

boryskafarov

ty zalosny wyborcu pisuaru nastepnym razem jak bedziesz chcal oddac glos, to wymien wcześniej to plynne gowno we bie, ktore zaslania ci widok tego jak pis kazdego dnia okrada Polakow z pieniędzy i godnosci.

ocenił(a) film na 6
master_of_vinyl_donuts

Okrada wg ciebie? To dlaczego bierzesz 500 plus?

ocenił(a) film na 8
pawel997402

Właśnie tacy są najgorsi. Plują w twarz a biorą i żyją za moje pieniądze. Jeśli ktoś jest ANTYPIS to się nie bierze dodatków na życie. Proste? Proste.

ocenił(a) film na 6
pawel997402

Ty tak serio? A 500+ myślisz że oni dają z własnej kieszeni? To są nasze pieniądze więc niby dlaczego mają ludzie rezygnować bo są za inną partią? Więcej ukradną niż dadzą.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

No ale to jednak PiS umożliwił pobieranie 500+ więc pobierając je jednak korzystasz z możliwości jakie uruchomił PiS za PO nie było 500

ocenił(a) film na 6
pawel997402

No za PO nie było 500+, 300+ itd, itd i nie było też inflacji, a te nieroby które siedzą w domu bo gówniaków sobie narobili zachrzaniali w pracy, a nie żyli za moje pieniądze.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

Ukraińcy też żyją u nas za twoje pieniądze i ci to nie przeszkadza?

ocenił(a) film na 6
pawel997402

Ukraińcy, Rydzyk itd, itd Kościół już dawno powinnien być oddzielony od państwa, 500+ zlikwidować, a za to zrobić darmowe żłobki i przedszkola. Nieroby do roboty i bedzie wreszcie na emerytury normalne i inflacji by nie było

diavolo0801

Dokladnie, na 500+ przez 6 lat poszlo okolo 200 mld zl. Pieniadze przezarte, ktore niczego nie wytworzyly w gospodarce. Teraz ta kasa by sie przydala kiedy jest kumulacja roznych kryzysow. Ale latwiej bylo rozdac kase, niz cos zbudowac.

ocenił(a) film na 6
prg197

99% tych "kryzysów " jest sztucznie napędzana

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skibaa10

PO było hujowe a PiS jest jeszcze gorsze, taka jest prawda ( NIE MÓW ŻE NIE ! ) polityka u nas to gówno.

ocenił(a) film na 8
RobertWhite

W którym kraju jest dobra polityka? Jeśli odpowiesz poprawnie dam ci piwo. :,-) Nie wiem ile masz lat, ale jeśli nasza polityka jest gówniana, to może czas na takich jak ty i pokazanie jak się rządzi, a jeśli myślisz że to łatwe.....

skibaa10

Nie chcę twojego piwa bo pewnie pijesz polskie szczochy z koncernów. Daleko nie trzeba szukać, Czesi nie są podzieleni jak u nas, nawet tam liberałowie czy druga strona dbają o dobro państwa a nie chcą zagarnąć całą władzę. Najlepszy przykład to Irlandia, tak samo kiedyś katolicki kraj, religia upadła, skrajne partie straciły poparcie, kraj powstał. Nas na szczęście czeka to samo.

ocenił(a) film na 8
RobertWhite

Jakiś ty ćkolony... Irlandia, Czechy... Po prostu WOOW :-D Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

skibaa10

Po słowie ćkolony widać że obecną podstawówkę skończysz w mniej niż 10 lat, brawo ty , nawet żadnego argumentu nie potrafisz sklecić, potrzeba nam takich ludzi, do emerytury w fabryce na taśmie.

ocenił(a) film na 5
boryskafarov

Oceniasz film,czy temat,bo jeśli film to jest bardzo słaby,ale ty oceniłeś temat.

boryskafarov

W każdym kraju są cudaki,ale jestem zaskoczony że w Polsce jest ich 30℅.Jak TVPis sponsorowała ten film to pewnikiem propaganda dla idiotów.

ocenił(a) film na 5
boryskafarov

Oni sa niereformowalni, to swołocz gorsza od zwolenników Putina,

ocenił(a) film na 6
boryskafarov

Komentarz typowego PiSiorka.Chłopie wyłącz,albo zmień w końcu kanał na inny,bo ta cała TVPIS już Tobie totalnie mózg wyprała

ocenił(a) film na 5
boryskafarov

A Ty sobie obejrzyj „Kler” i sam się zastanów ile gruntów i nieruchomości wartych miliony pisiury już oddały sutannom za bezcen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones