PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160559}

Los utracony

Sorstalanság
7,3 1 084
oceny
7,3 10 1 1084
Los utracony
powrót do forum filmu Los utracony

na gorąco

użytkownik usunięty

obejrzałem, miałem nawet polskie napisy :)
film w oglada sie w sumie szybko i gładko, jednak cały czas nie daje mi spokoju. wlasciwie to nie wiem co sensownego napisac. mysle, ze bardzo dobrze ze taka ekranizacja powstała, za pomoca genialnego wyczucia obrazu
(nic dziwnego skoro reżyser to wybitmy operator) mozemy przyjrzec sie obozemu życiu. jednak najlepsze chba sa sceny po wyzwoleniu - czy bohater a znim wszyscy współwięzniowie beda mogli zyc po takich przezyciach ???
chyba pisze bzdety, tak czy inaczej bardzi warto zobaczyc
forma tego filmu jest moim zdaniem arcydziełem i ani na troche nie wydawała mi sie przesadzona, film nie jest przerostem formy nad trescia

użytkownik usunięty

ale pierdoły popisałem ... :P
teraz bez wątpienia moge napisac ze "los utracony" jest wielkim filmem, czas zweryfikował moja opinie, bowiem ciagle mam go w pamieci i chyba dlugo jeszce tak będzie.

mam prośbę,czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie znalazłeś napisy?ja szukam i nic.będę wdzięczna za pomoc

mam prośbę nie mogę odnaleźć tego filmu czy masz może lina do strony z której pobierałeś?? byłbym wdzięczny za udostępnienie

ocenił(a) film na 8
dominik_kotas

i jak, ma ktoś napisy inne niż hiszpańskie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones