PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341549}

Lovely Complex

Love Com
6,4 1 062
oceny
6,4 10 1 1062
Love Com
powrót do forum filmu Love Com

Jak nigdy nie czepiam się wyglądu postaci, tak tutaj muszę zrobić wyjątek, bo przeszkadzało mi to przez cały seans. Główna bohaterka wygląda jak dziecko z gimnazjum (jeśli nie podstawówki), a była mowa, że akcja dzieje się w szkole średniej. Z resztą jej zachowanie wcale nie było lepsze, totalnie jak małe dziecko, co chwila pisk, a potem płacz, a za chwile znów jakiś problem z niczego i dziwne miny. Postać przerysowana i nietrafiona do granic możliwości. I jeszcze te jej kompleksy. Ten wątek akurat mi się podobał, że nie ważne są tak nieistotne granice jak wzrost, a liczą się chęci lub uczucia, zgodnie z myślą - "dla chcącego nic trudnego". Ale! Znów muszę przyczepić się do głównej postaci. Jak ktoś, kto ma taki kompleks, jeszcze bardziej go podkreśla? Noszenie butów na obcasie i wysokiego koczka, który dodawał jeszcze centymetrów, a za chwilę żal że jest za wysoka i nie zechce jej żaden chłopak. No litości... Ja wiem że to komedyjka była, ale bez przesady. Chyba że to był celowy zbieg, coś w stylu karykatury, to zwracam honor.

Co do samego filmu, to z pewnością zalicza się do lekkich komedii. Nie jest to dzieło ambitne, ale ogląda się nawet przyjemnie (poza w/w błędami). Były zabawne wątki, najbardziej bawił mnie ten cały nauczyciel i jego peruki oraz urywki tego programu rozrywkowego. ;) Postacie (poza główną bohaterką i jej siostrą) też były w porządku. Jednak większego szału nie ma. Z braku laku w sam raz na raz. Na np. nudny wieczór, czy "odmóżdżenie". Choć można znaleźć coś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones