PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34176}

Lucia i seks

Lucía y el sexo
7,0 4 516
ocen
7,0 10 1 4516
Lucia i seks
powrót do forum filmu Lucia i seks

Świetne połączenie dramatu z thrillerem erotycznym i psychologicznym, z dodatkiem śródziemnomorskiego klimatu ujętego w piękne zdjęcia. A może to fantasy?
Ciężko mi bez spoilerów, więc: przepiękny, zmysłowy, klimatyczny, intrygujący i zaskakujący, do tego gorąca Paz Vega, morze i słońce.
Dla mnie to arcydzieło.
10/10

ocenił(a) film na 10
Klarens

Wczoraj w nocy przy zgaszonym świetle zapuściłem kolejny raz Lucię. Nadal jest dla mnie arcydziełem i do tego jednym z ulubionych. To film magiczny. Są w nim jedne z najlepszych scen erotycznych jakie widziałem. Latarnik mnie porwał (Í) wyzwolił we mnie emocje...

ocenił(a) film na 9
Klarens

Popieram , film wart obejrzenia i to nie raz

ocenił(a) film na 10
Klarens

Polecam ten film każdemu. Oglądając go przenoszę się w inny świat, jest taką współczesną baśnią dla dorosłych. Kiedy przypominam sobie ten film, za każdym razem słyszę ulubioną piosenkę Lucii, szum fal i tą niesamowitą atmosferę, w której zmysłowość i ciepło przeplatają się z tęsknotą i wspomnieniami ukrytymi głęboko w świadomości bohaterów. Za każdym razem widz oglądając dopasowywuje elementy tej układanki.

ocenił(a) film na 10
CourseOfLAdyAnt

Z każdym oglądnięciem tego obrazu odkrywają się nowe karty i okazuje się, że elementy układanki nie koniecznie pasują tylko w jednym miejscu... <3

ocenił(a) film na 10
Klarens

Zgadzam się z Tobą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones