PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10791}

Ludzie rozrywki

The Rat Pack
6,5 380
ocen
6,5 10 1 380
Ludzie rozrywki
powrót do forum filmu Ludzie rozrywki

bo bym niezrozumial czemu liotta dostal te role, dzisiaj wiem ze po prostu ma dobrych agentow, Joe Mantegna ma idealne warunki, w dodatku dodal tej roli stylu, bardzo ciekawa obsada jezeli chodzi o Sammy'ego czy May'e, Don cheadle pokazal ze ma talent wcielania sie w postac z zaangazowaniem, Megan Dodds swietnie gra kobiety z silnym charakterem

ocenił(a) film na 7
Zywiec20

Bez przesady. Podobienstwo fizyczne bylo widoczne i w przypadku Liotty/Sinatry. Nie tak uderzajace, ale to chyba nie jest najwazniejsze.

Qjaf

co do fizycznosci to sie zgadzam, w wiekszosci scen chcieli pokazac agresje Sinatry i nikt by tego niezaorezentowal lepiej niz Liotta, dobrze sie spisal zmieniajac fryzure i nasladujac jego zachowanie ale niema po prostu waronkow do osobowosci sinatry

Qjaf

W zasadzie to nie wiem czemu tak napisałem, Liotta wogule nie przypomina mi Sinatry, ma gruby głos ale w zachowaniu jest zbyt charakterystyczny żeby przetworzyć się w Sinatre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones