PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125729}
6,1 41
ocen
6,1 10 1 41

Luen Oi Hang Sing
powrót do forum filmu Luen Oi Hang Sing

Co za kiczowaty film o milosci!
Gluchy koles (Nicholas Tse, w sumie niezly mlody aktor pamietany z "Promise" i "Jade Goddess of Mercy") spotyka w ciagu dnia pare razy dziewczyne, ktorej ma doreczyc list (tak, pracuje na poczcie). Wieczorem widzi ja jeszcze raz, tyle ze... ta miala wypadek i jest juz duchem.
Nie przeszkadza im to sie spotykac i uciekac przed patrolem z zaswiatow na koniach.
Malo tego, sam udaje sie w koncu w zaswiaty by porwac ukachana, by ta dotarla na ziemie i pomogla kolezankom w finale tanca nowoczesnego!
A juz po tytule moglem sie spodziewac ze ten film bedzie obrzydliwy - eh moja strata.
Punkt tylko za ladne zdjecia Hongkongu (zwlaszcza noca to miasto jest cudowne) bo juz np muzyka to popsraczka.

-Grail-

Przestałam oglądać w momencie, kiedy okazało się, że dziewczyna jest duchem. Zapowiadało się w miarę normalnie, a tu takie pierdu-pierdu. I pewnie miłość silniejsza niż śmierć, wszystko zwyciężają razem i forever. Jakoś odechciało mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones