PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020684}

Luther: Zmrok

Luther: The Fallen Sun
5,9 14 283
oceny
5,9 10 1 14283
5,3 6
ocen krytyków
Luther: Zmrok
powrót do forum filmu Luther: Zmrok

Ale głupi.

ocenił(a) film na 5

A serialowi dsłem 10. Widać że jadą na opinii. Ale to już nie to.

duke10

Niestety w pełni się zgadzam. Prawdopodobnie w założeniu miał to być mini serial, ale skrócony do filmu razi głupotą. Pomysł super, gorzej z wykonaniem. A szkoda bo serial był cudny :-)

olaf74

Wyłączyłem po 15 minutach

duke10

to samo mialem wyspalem sie w trakcie obudzilem a oni dalej biegają na ekranie

ocenił(a) film na 5
duke10

Zgadza się. Ekstra oddział policji leci na plac z 500 metrów, tak, że każdy już by zwiał. Następnie wycelowuja w mordercę a nagle się rozbiegają a on ucieka.. Najlepsze za chwilę, Luther w tunelu już trzyma go a tu podbiega gliniarz i wali Luthera w głowę. Po chwili mówi dobra Luther. Biegnij dalej i złap tego mordercę. Dołóż mu ode mnie. Wtf?

ocenił(a) film na 5
duke10

Niestety za dużo głupot i nielogicznych zachowań, do tego realizmu w niektórych scenach po prostu zero. Spoiler: Pod koniec scena gdzie Luther jest poważnie dźgnięty nożem a potem jak gdyby nigdy nic biegnie za głównym złolem i walczy z nim w samochodzie. Pełno takich większych lub mniejszych bdur. Juz na początku jakim cudem przy ciążących na nim takich zarzutach przez które dostał potem 10 lat więzienia, przed zapadnięciem wyroku nadal pracował w policji. Przecież powinien być już wtedy zawieszony.No i tak na marginesie to irytowała mnie "aktorka"grająca panią inspektor. Z takimi umiejętnościami aktorskimi to moim zdaniem w Klanie co najwyżej powinna grać.

duke10

serial byl super... ten film to jakas zenada

ocenił(a) film na 5
duke10

Bez urazy ale nie rozumiem jak serialowi można dać 10. Nielogiczny scenariusz, dużo niewyjaśnionych rzeczy, które się dzieję żeby pasowały do fabuły. Polecam zerknąć na takie seriale jak detektywistyczne "Broadchurch" i "Line of duty", a potem jeszcze raz oglądnąć serial Luther i przemyśleć ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones