PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020684}

Luther: Zmrok

Luther: The Fallen Sun
5,9 14 279
ocen
5,9 10 1 14279
5,3 6
ocen krytyków
Luther: Zmrok
powrót do forum filmu Luther: Zmrok

- jak Luther wogóle trafil do tego więzienia, bo przyjeżdża na miejsce zbrodni, potem Serkis dzwoni do kogoś, że Idris nie social i żeby zdobyć coś na niego i już Luther za kratkami

- ucieczka z więzienia, pomijam milczeniem

- Serkis taki superdiaboliczny i inteligentny, szpiegujący i szantazujacy ludzi, a daje numer tel do siebie jakiemuś leszczowi, który trzyma jego stację radiową którą słucha Idris, i Idris, wow, niesamowicie od razu ten numer zdobywa

- ten norweski dom pośrodku arktycznych śniegów do którego Luther pociska w trzewiczkach, superfancy niezapiętym płaszczyku narzuconym na koszulę w śniegu po kolana i temperaturze oscylujacej na oko wokół -10

ocenił(a) film na 3
marckoza

Dla mnie gwoździem do trumny była idiotyczna postawa pani inspektor, która dała się omamić mordercy, bo przecież porwał jej córkę. Wielka pani inspektor policji, a okazała się zwykłą kretynką. Przyznam, że po cichu marzyłam, że zakończy żywot w tym domku w Norwegii.

ocenił(a) film na 6
katarzyna_hreska

Świetnie! Nie ma to jak zaspoilerować, chociaż odrobinę fabułę

krlchelm

Żadna strata. I tak szkoda czasu na to gufienko.

krlchelm

Kto Ci kazał tu wchodzić i czytać? Jprdl...

marckoza

a wiesz za co Kain zabił Abla? Za spojlery, masz matole przycisk żeby ostrzec przed spojlerami...

sobanek

Gdzie tu masz spoilery?

marckoza

ty jestes idiota czy udajesz?

sobanek

Jestem, oświeć mnie gdzie są

marckoza

to skoro jestes i sam o tym wiesz to nic nie da... dobra zrobmy eksperyment. Przeczytaj swoj wpis raz jeszcze, mozliwie uwaznie i na tyle na ile sie da ze zrozumieniem... i jak?

sobanek

Ok, bo nie chce mi się dalej tego ciagnąć, więzienie i Serkis to pierwsze 15 min filmu i można się ich domyśleć z połową mózgu, nic nie piszę jak dokladnie działa Serkis, o co mu chodzi, do czego zmierza, dom pojawia się w późniejszej części filmu i nawet jak o nim tu przeczytasz i tak nic nie wiesz i nie tracisz na "zgłebianiu" się w fabułę, a jak tak bardzo jesteś przewrażliwiony na punkcie spoilerów i tak łatwo się nimi bulwersujesz, to nie wchodź na takie wątki, bo chyba od razu widać o czym on jest

marckoza

na prawde ciezko zaznaczyc to male pieprzone okienko? I bedziesz bronil swojego zdania z uporem godnym wazniejszej sprawy... Skonczmy juz ten od poczatku beznadziejny watek

sobanek

Spojlerem jest przede wszystkim to, że film jest kretyński i może utrafić tylko w gust przeciętnego kretyna.
Ale to akurat dobrze, że ostrzega potencjalnych widzów przed marnowaniem czasu na takie gufienko.

sobanek

To po co wchodzisz na strone filmu wiedzac,ze moga byc tu spoilery? Sam jestes sobie winiem.

mania19

XD yebnij sie trollu w czolo

sobanek

Mysle, ze to je*nięcie bardziej Tobie by się przydalo.

mania19

Myślisz? Czemu kłamiesz? XD

sobanek

No cóż, jeśli chcesz dalej udawaj cwaniaka w necie. Pozdrawiam.

mania19

Lepiej być cwaniakiem w necie niż matołem w życiu, dobra dzieciaku weź może lekcje odrób albo z psem wyjdz... dla mnie to koniec dyskusji

sobanek

Troche dziwna zasada, ale jeśli dzięki temu czujesz się bardziej dowartościowany to ok.

ocenił(a) film na 4
marckoza

Zgadzam się. W wielu momentach ten film jest po prostu idiotyczny. Ubierzmy Elbę w marynareczkę, zróbmy z niego lekko zbuntowanego intelektualistę, a resztę pelikany łykną. Strata czasu.

ocenił(a) film na 7
marckoza

Do więzienia trafił w serialu.

marckoza

w trakcie realizacji planu ucieczki ( pominietej milczeniem)nie dal sie trzydziestu osadzonym, a nie mogl skopac goscia w metrze, ktory siegal mu do pasa

agazgaga

nie możesz tego zrozumieć, że ten "gość" miał ze sobą nóż

Wojtek83_filmaniak

Ci w więzieniu mieli płyn łatwopalny i jakoś im dał radę :)

minimalguy

przecież płynem nikomu brzucha nie rozprujesz... , a płyn łatwopalny zużyli aby Lutera wykurzyć jak szczura z nory...

ocenił(a) film na 4
marckoza

Ktoś wie jaki to model telefonu, który działa i ma zasięg pod wodą i lodem?

tk007

Nokia 3310

ocenił(a) film na 5
marckoza

zapomniales wymienic najwiekszej (moim zdaniem) glupoty jaka popełnił nasz geniusz zbrodni a mianowicie SPOILER ALERT chodzenia na grupy wsparcia i opowiadania wszystkim prawdziwej historii o pożarze i swojej żonie - co pozwoliło policji dojść do jego danych osobowych

miko1980

Przecież główny antagonista przechodzi stan maniakalno depresyjny, nie myśli logicznie

ocenił(a) film na 3
marckoza

Jak spier**olic naprawde dobra serie, jaka byl Luther? Oddac sprawe Netflixowi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones