PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020684}

Luther: Zmrok

Luther: The Fallen Sun
5,9 14 283
oceny
5,9 10 1 14283
5,3 6
ocen krytyków
Luther: Zmrok
powrót do forum filmu Luther: Zmrok

ZARAZ obok Krzyku 6 ten film to debilizm roku !!! Pomysł był i uważam że nawet słaby scenariusz Dobry reżyser nakręci znośny film . Tutaj nic z tego nie ma miejsca . Po pierwsze dziwna praca kamery która nie potrafi sprawić że się człowiek wczuje w film ,nie potrafię wyjaśnić . Dziury ...Luther mi stąd mi z owąd trafia do więzienia od tak , dowiadujemy się z wiadomości a potem już jest w więzieniu ....kretynstwo ! Ucieczka DNO ,. Luther w letnim ubraniu w śniegu po pas DNO , LUTHER po nurkowaniu w zamarzniętym ....chyba jeziorze , zostaje okryty kocykiem który za chwilę dosłownie ściąga ....jest co najmniej -10 a on jest mokry Buhaha . Jak Luther wpadł pod lód z morderca , nagle z dupy ratują go nurcy ... skąd na litość boską wiedzieli że on jest pod wodą ? TEN FILM JEST TAK GŁUPI ŻE PORAŻA . Zero litości dla partaczy , pierwszy i drugi sezon były WYBITNE, to jest DNO 1/10!!!

ocenił(a) film na 4
lupus198116

Ja tam zawsze uwielbiam policjantów, którzy w pogoń za mordercą nie zabiorą nawet broni i zawsze dadzą się zdzielić jakimś badylem.

ocenił(a) film na 7
Bez2008

lupus poprostu nie zrozumiałeś filmu :)

juratt

Raczej to ty nie zrozumiałeś o czym lupus napisał :)
Scena, gdy z helikoptera wyskakują nurkowie to największy hit tego badziewia :)
I tak, jak napisał lupus - skąd wiedzieli, że Luther jest pod wodą?
Choć od razu nasuwa się kolejne pytanie - skąd w helikopterze wzięli się nurkowie?
Policja leci helikopterem, by zatrzymać seryjnego mordercę i bierze ze sobą nie antyterrorystów, a nurków :) :) :)

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

tak, to jeden z największych absurdów tam haha

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

Tam jest więcej "smaczków", chociaż nurkowie to największy hit. Przykłady: miejsce zbrodni po pożarze - policjant w ochraniaczu na buty, żeby nie zanieczyścić miejsca zbrodni, a Pani komisarz na pełnej w buciorach; Luther dostaje cios nożem w brzuch, a kuleje na jedną nogę; morderca topi się, bo brakuje mu tlenu, a Luther sobie pod lodem na spokojnie wstrzymuje oddech i bez problemu przytomnego wyciągają z wody; Pani komisarz oblana cała naftą kopie podpalonego napastnika i nic jej się nie dzieje i wiele innych scen.

maddiecherry

akurat doświadczony, jeśli jeszcze trenował, policjant może na dłużej wstrzymać oddech od jakiegoś lapusa który na dodatek marnuje energię na walkę z wodą i lodem.

maddiecherry

Jedyne wytłumaczenie na przeżycie pod wodą - znalazł butle z tlenem. Reszta kicz.

lupus198116

Jest trochę głupot ,ale bez przesady -
zamkniecie w wiezieniu mozna wytłumaczyć , ucieczkę tez .
Gdzie on tam chodził w letnim ubraniu ? Przyjechali autem ,a on był cały czas w płaszczu.
Wyciągneli go z wody i był w karetce pod tlenem , pozniej znowu zemdlał i obudzil w tej rezydencji ... nurkowe faktycznie ... tez sie zastanawiałem skąd sie tam wzieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones