PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 157
ocen
6,2 10 1 25157
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Za każdym razem jak oglądam ten film nie mogę pojąć głupoty tych pseudorodziców. Cały dramat zaczął się od momentu wypadku nad wodą. Jestem ratownikiem wodnym i się napatrzyłam na takich bezmózgów. Skoro postanowili jechać z 4 małych dzieci nad wodą to pasowałoby ich pilnować a nie robić że starszego brata niańkę. Materac - super! Dzieci bez umiejętności plywania same nad wodą, - fantastycznie! Co za debile. Żal mi było tego małego chłopca jak ojciec wyżywał się pół życia na nim za swoją głupotę. Miałam ochotę strzelić mu w pysk za każdym razem. Od kiedy nie umiejący pływać 9 latek ma odpowiadać jak opiekun 7 latka?! Co jeszcze? Iść do pracy? Zrobić prawo jazdy? Jak za przeproszeniem ojciec zrobił tyle dzieci to niech zainwestuje w opiekunki a nie puszcza dzieci same i obwinia za swój błąd. Mógł nauczyć je pływać. Mógł siedzieć z matką na d.. pie i pilnować!!! Tyle tragedii można byłoby uniknąć ale trzeba myśleć. Niestety dziecko zapłaciło za głupotę rodziców. Powinna być licencja na potomstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones