PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 166
ocen
6,2 10 1 25166
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

poruszający

ocenił(a) film na 9

Dużo tu opini negatywnych...a mnie ten film naprawdę poruszył, płakałam na kilku scenach...może patrzyłam z perspektywy matki, pewnie tak.Uważam,że gra aktorska także jest na dobrym poziomie, M.Walach pozytywnie mnie zaskoczyła, do tej pory nie lubiłam jej aktorstwa, a tu proszę... Musiał także fajnie zagrał. Po obejrzeniu tego filmu zastanawiam jaki jest Janek Mela, teraz już dorosły facet, jaką jest osobą po takich przejściach..

ocenił(a) film na 8
violik

Polecam przeczytać książkę Janka Meli "Poza Horyzonty". : )

ocenił(a) film na 6
adzicha

A ja polecam nie zajmować się już więcej tym gościem. On jeden w tym kraju przeżył amputację?? On jeden miał wypadek?? Setki, jeśli nie tysiące ludzi, żyją w tym kraju po amputacji, dla dziesiątek nie ma pieniędzy, żeby durny podjazd zrobić i latami nie mogą z domu wyjść, a jeden jedyny Jasio dostał setki tysięcy złotych na sprzęt, wyprawy, filmy itp. Brzydzi mnie takie wybiórcze traktowanie osób medialnych. Samemu Jasiowi się nie dziwiłem, bo jako dziecko, każdy na jego miejscu korzystałby z przywilejów. Jednak ten facet jest dorosły i nic mu się pod czapką nie zmieniło. Założył fundację, żeby pojechać na wczasy z kumplami. Z całego serca mu życzę, żeby wreszcie doroślał i zdjął klapki z oczu. Mam wrażenie, że jemu razem z nogą i ręką wycięto kawałek mózgu i to ten odpowiedzialny za empatię. Gdyby dzisiaj powiedziano mu, że dostanie na wyprawę pieniądze odebrane innym inwalidom, przyjąłby je bez mrugnięcia okiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones