PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254938}
6,4 953
oceny
6,4 10 1 953
Mój chłopak z Szanghaju
powrót do forum filmu Mój chłopak z Szanghaju

Ma ktoś?

ocenił(a) film na 3

Chętnie wymienię się lub odkupię.

ocenił(a) film na 7
monika_2601

Zależy o czym mówisz, mam wiele rzeczy :D
Mogę sprzedać Ci moje bokserki z napisem "grzeczni ida do nieba a niegrzeczni mają niebo na ziemi" albo hm, mogę sprzedać Ci trochę uśmiechu chociaż nie... bo właśnie się uśmiechnęłaś a ja nie podałem nr konta ;<
Dobra to niech będzie, że to taki gratis od mojej skromnej osoby:P

ocenił(a) film na 3
kowal1528

Och, dziękuję za tę darmową porcję uśmiechu :)
Swoją drogą, po 6 latach doczekałam się odpowiedzi na ten post - cud ;)

ocenił(a) film na 7
monika_2601

hehehe, do usług;p Ciesze się, że mogłem sprawić by pojawił się uśmiech na Twej twarzy, o piękna :D

(I niech nikt nie mówi, że nie można zostać dzisiaj archeologiem - jak najabrdziej przyszłościowy zawód :D )

ocenił(a) film na 3
kowal1528

Fakt, jesteś najlepszym przykładem na to, że można. Wykopać tak stary temat i jeszcze wywołać pod nim dyskusję (wprawdzie o niczym, ale zawsze) to nie lada wuczyn ;)

ocenił(a) film na 7
monika_2601

Niby dyskusja o niczym, ale mogę się założyć o hmmm .. o wszystko, że przynajmniej czytając to co teraz piszę uśmiechasz się:D Co daje pewnego rodzaju przyjemność (chociaż taką mogę dać na odległość! :D)
A gdy mogę przyprawić uśmiech płci pięknej to już i ja mam lepszy dzień :D
Akcja reakcja :D

(pewnie ktoś się oburzy o spam, ale co tam, walimy go;p)
Zadanie dla Ciebie: Uśmiechnij się, zamknij oczy i napisz pierwszą myśl jaka Ci wpadła do głowy:P

ocenił(a) film na 3
kowal1528

Cóż, wygrałbyś ten zakład bez większej trudności. Trudno się nie uśmiechać, czytając to, co piszesz :)

Co do zadania... Nie będę publicznie się przyznawać, co mi przyszło do głowy :p

ocenił(a) film na 7
monika_2601

To dobrze:D
A skoro mówisz, że nie będziesz mówić publicznie "na głos" swych zbereźnych myśli to ja 'szprytnie' wykorzystam to i w wyjdę z inicjatywą o jakiś kontakt :D byśmy mogli spokonie w 4 dłonie poflirtować sobie :D
(ja pmow na filmwebie nie mogę ;< jakichś punktów nie mam )

monika_2601

Podobno ma lecieć na Polsat Romance :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones