PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=373842}

Męska gra

Poor Boy's Game
6,4 1 340
ocen
6,4 10 1 1340
Męska gra
powrót do forum filmu Męska gra

Ani razu na tym filmie się nie nudziłem,poruszyła mnie historia jaka się w nim wydarzyła,Danny ciągle w świetnej formie.Aktor ,który grał Rossa rownież spełnił swoje zadanie w stu procentach.Film pokazany w bardzo prawdziwy sposób,można się dzięki niemu dużo nauczyć i dowiedzieć.Teksty w filmie bardzo dobre,gra aktorska również.Gorąco polecam,yo

ocenił(a) film na 8
wiltord

Zgadzam sie calkowicie, moze w moim przekladzie ocena bedzie o dwa oczka nizsza, ale to nie zmienia faktu, ze film swietny. Do obejrzenia zachecil mnie opis, a scenariusz mnie pozytywnie zaskoczyl, bo niewiele sie spodziewalem.

wiltord

jak dla ciebie ten film to 10/10 (arcydzieło kina, film który cie powalił na ziemie i nie pozwolił wstać przez kilka godzin) to Ci współczuję typie

użytkownik usunięty
rkn

Po co zaraz z taka pogardą...słaby człowieku. Jego wartości mogą się różnić od twoich, wieczny narzekaczu, ale nie są przez to gorsze. Tylko inne.
Film rzeczywiście dobry, ale troszkę denerwuje moje poczucie sprawiedliwości, że koleś siedział 10 lat, choć to jego brat skatował chłopaka.;> A dlaczego nie wyszedł po 3? Bo nie wiem. No i ta idealna żona brata-nieco oklepane i cienkie;p Poza tym jak na tęgie skopanie, to chłopak jest całkiem sprawny.
Że też młodzi mężczyźni tak lubią wyładowywać gniew poprzez katowanie kolegów przy byle disco-okazji...No nie ma gdzie to ujść pożytecznie. A potem nie łożą nawet na utrzymanie przy życiu swojej ofiary i jego opiekunów. A powinni ponosić konsekwencje. Resocjalizacja, niech ofierze pieluchy zmienia.:

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
wiltord

Nie daje mi spokoju to zdanie: "można się dzięki niemu dużo nauczyć i dowiedzieć". Możesz sprecyzować czego się nauczyłeś/dowiedziałeś po obejrzeniu tego filmu, bo ja się niczego z niego nie nauczyłem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones