PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107981}

MTV: Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
4,6 285
ocen
4,6 10 1 285
MTV: Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu MTV: Wichrowe wzgórza

ja mam piosenke kate bush do wfilmu wichrowe wzgorza, posiadam również film. w razie czego służę pomoca. pozdrawiam.

Angie_14

Czesc, bardzo poszukuje tego filmu, ale chce miec tylko pewnosc czy na pewno posiadasz ten, poniewaz jest wiele wersji tego filmu. Napisz mi rowniez szczegoly:tzn w jakies jest wersji oraz czy ma polskie napisy. Najlepiej bedize jak pogadamy na gg. Moj nr jest w opisie. Pozdrawiam

Angie_14

A ja mam pytanko: Czy ta piosenka "Wuthering Heights" Kate Bush jest do tej wresji filmu, tzn do tego w wersji muzycznej z 2003 roku czy też do innej? Proszę o odowiedź. I jeszcze jedno: Wiecie może jaka jest w takim razie piosenka przewodnia do wersji z 1992r? Dzięki z góry za odp, pozdrawiam :)

alexia89iz

Piosenka Kate Bush jest przewodnia w wersji z 92r. Czy w tej też to nie wiem, bo jej nie oglądałam. Pozdrawiam:)

Angie_14

Mam prośbę. Mogłabyś mi ten film jakoś pożyczć, proszę. obejrzałam ekranizację Wichrowych wzgórz z 92r. Bardzo mi się spodobała. Potem przecytałam książkę. Nie wiem, co Wichrowe Wzgórza mają w sobie, ale nie moge się od nich uwolnić. Cały czas bym mogła o nich rozmawiać. Teraz bardzo chętnie obejrzałabym ekranizację z 03r. i porównała obydwa filmy. Jeśli możesz mi go pożyczyć, napisz do mnie na gg: 8489837. Z góry dziękuję i poozdrawiam:)

Angie_14

czy mogłabyś jakoś udostępnić mi ten film?:> prosze!

Angie_14

Witam
Poszukuję tego filmu już jakiś czas. Napisz proszę w jaki sposób mogłabyś mi udostępnić na jolix25@yahoo.fr
Pozdrawiam

francuzeczka

oo proszę o ten film.;))
kontakt ze mną pod nr. gg 9742032

Angie_14

Ja również prosiłabym o ten film ;)
mój e-mail: lizzie_15@op.pl

Angie_14

ma ktoś napisy do tego filmu polskie lub angielskie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones