PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708835}
6,1 43 740
ocen
6,1 10 1 43740
5,2 12
ocen krytyków
Magic Mike XXL
powrót do forum filmu Magic Mike XXL

Ból pupy :D

użytkownik usunięty

W Polskich kinach dopiero od 17 lipca, a na filmwebie już niska nota... Wyczuwam ból pupy i zawiść większości zazdrosnych facetów :D

Właśnie pokazujesz swój brak kultury i wrodzoną chamskość. Ten film to jawny akt seksualizacji męskiego ciała, i stąd niska ocena, a nie ,,ból dupy,, jak to określiłaś.

Ciekawe, że film w którym by to kobiety rozbierały się przed mężczyznami był by uznany za szowinistyczny i stereotypowy, więc jak wytłumaczysz powstanie tego filmu. To chęć zrobienia z mężczyzn obiektów seksualnych, żeby śliniące się baby, które mężczyzn widziały w serialach mogły poczuć jakąś chorą satysfakcję z upokarzania mężczyzn.

użytkownik usunięty
hoxcocx

"Pupy", określiłam "pupy" ;) Dupy faktycznie brzmi chamsko, dlatego tak NIE napisałam :)
Jest wiele filmów, gdzie to kobieta pokazuje za wiele i zachowuje się uwłaczająco, kino jest wręcz tym przesycone, tym bardziej bawi mnie reakcja większości panów na tą ekranizację, gdzie wyjątkowo jest odwrotnie ;)

ale film powazni jest słaby, na wiecej niz 5 nie zasługuje. troche przyjaźń, troche obyczaj. Na dodatek 1 czesc troche lepsza. Dla mnie nadal słabo. Nawet z Demi moore film o tej tematyce lepiej plasuje się mimo 20 lat roznicy ;)

hoxcocx

Łojesu, raz facet zatańczy wedle rurki a już brzuchy piwne płaczą.

hal9000_mk2

A cellulit się ślini :]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Hagraven

murzynem*

przepraszam ^^

ocenił(a) film na 5

Właśnie widziałam film w UK. Słabizna. Ratuje go jako tako GENIALNA muzyka i 2 sceny - na stacji benzynowej, gdzie można paść ze śmiechu i finałowa, bardzo dobrze dopracowana. Nie sadze, zeby film zyskał lepsze oceny, chyba że tylko przez pupy ;)

boogiebooo

dokładnie ...film ratuje tylko muzyka...

ocenił(a) film na 7

Film widziało masę kobiet już 14 lipca, bo multikina miały specjalne seanse.

Nie widziałem to nie ocenie, ale zazdrosny mogę być, bo który normalny facet by nie chciał, żeby kobiety się do niego śliniły :DD

Ocena jest niska bo sam film to totalna żenada, zresztą wystarczy spojrzeć na zagraniczne oceny i recenzje. A poza tym na ch*j prowokujesz, jak sama pewnie jesteś zazdrosna o każdą lepszą laskę w filmie czy serialu. Stupid bitch.

6,9 to niska ocena? Jak na moje standardy oceniania jest bardzo wysoka (choć, według mnie, absolutnie niezasłużenie).

jest cos takiego jak internet

ocenił(a) film na 3

Film pokazuje typowych facetów, którzy zgrywają "męskich", czułych, delikatnych, wyrozumiałych, byle się dobrać do pupy, a tak naprawdę, to zero szacunku dla tych kobiet. Oczywiście wprost nie powie, co myśli o nich, bo by nie dostał tego, co chce. :D Na co większość kobiet się nabiera, kiedy się puści. Dno. Lepiej takich omijać. Tak samo jak ja omijam szerokim łukiem pseudo piękne, zgrabne lampuciary. Wolę zwykłą, normalną kobietę, która będzie miała celulit, trochę tłuszczyku i będzie to miała gdzieś, bo wie, że dla mnie jest najpiękniejsza. A najlepiej, jak wyjdzie prosto spod prysznica, bez makijażu, bez żadnych dodatków, pachnąca sobą, ozdobiona czułością i powabem, będąca po prostu sobą. Koniec, kropka. :)

ocenił(a) film na 10
malolmalol

Film jest komedią taneczną o męskich striptizerach... Serio doszukujesz się tutaj jakichś wartości? To jest KOMEDIA i to o STRIPTIZERACH... 1 część była filmem poważniejszym i pokazywała to co właśnie napisałeś w komentarzu, to zostało zrobione jako KOMEDIA.

ocenił(a) film na 3
Devirginator

Może i denny film, ale przypadkiem pokazano te "wartości".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones