PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708835}
6,1 43 755
ocen
6,1 10 1 43755
5,2 12
ocen krytyków
Magic Mike XXL
powrót do forum filmu Magic Mike XXL

W końcu można popatrzeć sobie na przystojniaków, którzy dla odmiany tańczą dla kobitek, a nie że w każdym filmie jest laska striptizerka, sex bomba ;)...
Szkoda że tego typu filmów jest tak bardzo mało... Bo ile można oglądać same romanse z jakimiś glupimi problemami :D

Mike555

Wczoraj w TV leciała pierwsza część Magic Mike'a i jako, ze do tej pory nie ogladalam, a slyszalam, ze super to postanowilam zobaczyć w końcu ten film. Z mężem. Fabuła raczej niskich lotów i sumie film o niczym. Jedyna jego zaleta, ze można popatrzeć na umięśnione męskie ciala :) Same sceny striptizu podobaly mi się, ale juz sceny kiedy panowie wykonywali ruchy kopulacyjne przy tych kobietach itd. nie podobaly mi się w ogóle. Tak jak i to stado rozszalalych z podniecenia bab. Film okreslilabym tania rozrywka, odmozdzaczem po ciężkim dniu i nic poza tym. Nie zanosi się by druga część byla lepsza od pierwszej. Co do penisow na ekranie... Może jestem dziwna, ale wole gdy nie jest do końca wszystko pokazane i jakieś niedopowiedzenie pozostaje dlatego mię bardzo rozumiem ubolewanie innych pań, ze tych penisow nie pokazuja. Jedyny plus z obejrzenia Magic Mike'a był taki, ze maz postawili sobie za punkt honoru pokazanie mi, ze mam w domu lepsze ciacho niż striptizerzy z filmu i mialam swój prywatny pokaz :))

ocenił(a) film na 1
ZagiSama

Niedługo w kinie przez półtora godziny będzie pokazywany tyłek, a jak się poruszy to widzowie z radości/emocji podskoczą, a jak się napnie to dla widzów to będzie totalny hit i film dostanie oskara. Coraz trudniej o normalny film, wszędzie gówno na poziomie genitalii.

buttle

Polecam kina studyjne.

buttle

haha! ale jak nagie panie paradują na ekranie bez celu to już jest wyższe kino? Nie mówię, że ten film jest wybitny, ale tu nie o tyłek chodzi (przynajmniej mi). To jest po prostu dobry film rozrywkowy.

ocenił(a) film na 1
kasia_jana

Jak nagie panie paraduje nie jest okej! Nie dopowiadaj mi czegoś czego nie mówiłem. Film rozrywkowy? Może zdefiniuj mi film "rozrywkowy" i zdefiniuj film "ogłupiający", jakieś różnice? Czy oglądacie to jak idioci wierząc że to dla rozrywki?

P.S. Rozrywka nie musi być naprawdę deprawacyjna i ogłupiająca.

buttle

rozumiem, że widziałeś już film? a jeżeli tak, to rozumiem, że wydałeś pieniądze na bilet do kina, żeby pójść na ogłupiający film? Wbrew pozorom tego co pokazuje trailer wcale dużo gołych tyłków nie lata po ekranie, nawet samego tańca erotycznego nie ma tyle co w pierwszej części. Bo ogłupiającym filmem dla mnie jest np. Scary Movie, a nie to. Jestem zdeprawowana i ogłupiona w takim razie :)

ocenił(a) film na 1
kasia_jana

Ależ oczywiście że nie wydaję pieniędzy na filmy. W całej rozciągłość popieram piractwo i żeby nie sponsorować tej całej ogłupiającej rozrywki kinowej, która jest od dekad na cenzurowanym i za większością filmów siedzą poczwary odpowiedzialne za socjotechnikę i psychologię, co by tu nieświadomym widzą stręczyć. Ostania stręczy się otyłość, homosiostwo itp. I w tym kontekście należało by już widzieć tego słownia w menażerii.

ocenił(a) film na 3
kasia_jana

Argument debili, ktorym podoba sie ten film:
są gołe kobiety na innych filmach, więc ten film jest super i w ogóle...
Przestańcie gadać głupoty, bo ten film to kompletne dno i lubicie go tylko dlatego, że tak każą wam media i poprawność polityczna...

ocenił(a) film na 1
manga_maniak

Argument debilo-debilowatych to żadne argumenty.

ocenił(a) film na 3
buttle

Niestety w świecie "równości" ich argumenty są tak samo ważne jak nasze...

ocenił(a) film na 1
manga_maniak

W ich świecie. W moim świecie równouprawnienia są nie tylko wynalazkiem debila, ale okaleczają godność ludzką.

ocenił(a) film na 3
buttle

W dodatku takie pustaki mają takie samo prawo decydować o państwie jak nieco inteligentniejsze i rozsądniejsze byty.
https://www.youtube.com/watch?v=neGdoqsuiN8

ocenił(a) film na 3
ZagiSama

Jeśli nie pozwalasz oglądać swojemu mężowy półnagich kobiet i myślisz, że facet będzie cię błagał, żebyś nie poszła na ten film, to musisz być naprawdę zazdrosną, tępą dzidą...
" siedząc z facetem zawsze to ja muszę go odciągać od tego widoku drocząc się z nim" no nie mogę...

ZagiSama

fb#com/topfilmy#tk - TUTAJ ZNAJDZIECIE LINK DO ONLINE! :) ZAMIAST # KROPKI

ZagiSama

To czemu tylko 3 gwiazdki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones