PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708835}
6,1 43 755
ocen
6,1 10 1 43755
5,2 12
ocen krytyków
Magic Mike XXL
powrót do forum filmu Magic Mike XXL

Jak myślicie?

ocenił(a) film na 6

Czy jak facet pójdzie sam do kina na ten film to będzie źle odbierane przez innych? Bo chciałem się wybrać...

widbos

XDDDDDDDDDD
Serio? Pójdziesz na film tylko wtedy gdy będziesz pewny, że inni nie będą mieli cię za geja?
Pomijając to, że bycie gejem nie jest niczym zły, możesz po prostu przestać przejmować się ludzkimi opiniami i zaryzykować, może obejrzysz jeden z najlepszych wg ciebie filmów? Może nie? Przekonaj się.

chomikxd3

Mądre słowa,gdyby człowiek stale przejmował się opiniami innych co do filmów czy innych spraw,nic by w życiu nie zrobił ani nie obejrzał.

użytkownik usunięty
Wera_135

Ja jestem gejem i w życiu nie poszedłbym oglądać czegoś takiego :-))))

A dlaczego nie???

marcelinaborak

Bo to gej, przecież mówi.

ocenił(a) film na 10

z tego filmu mozna nie jedna lasencje podniecic bez gry wstepnej ;) wiec film jest czusto naukowy moim zdaniem :D

ocenił(a) film na 6
chomikxd3

Nie powiedziałem, że nie pójdę jeśli będą mieć mnie za geja. Jestem raczej ciekawy, czy tak własnie będzie;)

widbos

Przecież z ciekawości można obejrzeć wszystko, na co ma się ochotę. Idź śmiało - kto cię będzie oceniał? I tak się wciśniesz pomiędzy ludzi na sali, haha!

ocenił(a) film na 7
widbos

Byłam w kinie wczoraj i było sporo kolesi... z resztą nie ma się co przejmować opiniami innych. Idziesz do kina na film, a nie do klubu z męskim striptizem ;-)

widbos

idz z kumplami.;)

ocenił(a) film na 9
widbos

W razie czego powiesz, że szukasz inspiracji :D

ocenił(a) film na 6
pchela89

Dobre, ten tekst może wykorzystam;)

ocenił(a) film na 8
widbos

Nie przejmuj się innymi i po prostu idź :)

widbos

Pójdziesz sam ale być może wrócisz z kimś :) Nie przejmuj się dziś jest moda na homosiów. Niedługo będą podwajać becikowe dla par homo.

ocenił(a) film na 3
widbos

Ale temat ! Oczywiście że idz, co się przejmować ludzmi co będą myśleć , przecież twoja dziewczyna mogła zostać w domu, miłego seansu widbos :-)

ocenił(a) film na 6
nathalie34

Dzięki;)

widbos

Pracuję w kinie i szczerze mówiąc mam wyrąbane kto i na co idzie, po odejściu od kasy nawet nie pamiętam człowieka. A inni widzowie zajęci są sobą. Ale spostrzeżenie po premierze mam takie: na ten film chodzą grupki kobiet chichoczących do plakatów. Na dodatek robią sobie zdjęcia z nim.

widbos

idź! :) co prawda w moim kinie nie przyuważyłam na sali samotnych kolesi ale było 3 facetów, którzy razem się wybrali bez kobiet więc spoko ;)

ocenił(a) film na 7
widbos

Ja byłam wczoraj w kinie z siostrą, oprócz nas same młode kobitki i tylko jeden starszy facet, przyszedł sam... :P i miał na sobie różowe japonki :D ale jeśli lubisz takie filmy to czemu nie? Idź :)

widbos

Nie będzie, idź, polecam :)

ocenił(a) film na 7
widbos

Od dawna zastanawiam się czemu facet chce iść na taki film? Poogladać innych facetów?

Fiona321

BO MU ŻONA/ NIEWIASTA/ DAMA KAŻE... nie oszukujmy się....

ocenił(a) film na 7
HellDeath

Takim najbardziej współczuje...teraz w kinie była tylko jedna parka...biedny facet. Serio dziewczyny z koleżankami nie mogą iść? Niektóre chyba nie rozumieją, że nie wszędzie trzeba chodzić z facetem za rączkę...trzeba im zostawić trochę godności, niech w tym czasie pójdą z kolegą na piwo :)

widbos

pomyśl jak to jest fajnie być w centrum uwagi niektórzy całe życie chcą być i nie wiedzą jak to zrobić xd

ocenił(a) film na 10
widbos

Myślę że faceci tez powinni go oglądać byłam na filmie były pary a także mężczyźni bez dziewczyn Cy chłopaków co w tym dziwnego oczywiście m am ochotę i idę byłam na 50 twarzy Greya i powiem że były kobiety i mężczyźni nawet ok 60lat i byli zachwyceni można pewnie ze można nie przejmuj się tym co kto powie mysli twoje życie i rób jak uważasz nie patrz na innych

ocenił(a) film na 5
widbos

olej ja byłem sam :D nikt dziwnie nie patrzył (chyba)

widbos

Jeśli facet jest facetem to nie interesuje go opinia innych. Z całym szacunkiem.

SylviaBlack

Dobrze napisane.

ocenił(a) film na 10
widbos

jak chcesz to idź :) nie przejmuj się kto co pomyśli :)

ocenił(a) film na 8
widbos

Ee tam, kiedy ja byłam na filmie to na sali był tylko jeden facet, wyglądał tam tak słodko, ze wszystkie od razu się do niego uśmiechały, idź, będzie ciekawie ;)

ocenił(a) film na 5
widbos

Ja wziąłem na ten film do kina mamę dla niepoznaki.

ocenił(a) film na 10
widbos

Nie idz... :D bedziesz sie głupio czuł...zareczam... ja byla ,pelna sala piszczacych lasek a wsrod nas 2 facetow...nie polecam dla faceta

ocenił(a) film na 6
madzia101dm

W sumie to już byłem i co dziwne nawet dwa razy. Pierwszy raz sam. Drugi raz to przypadek, bo koleżanka ze znajomymi szła i mnie zaprosiła, więc poszedłem głównie dla towarzystwa. Ogólnie było nawet fajnie ;)

ocenił(a) film na 3
widbos

Pewno ,ze idź na ten film...
Przecież nikt nie będzie Ci mówił jak masz żyć, bo nikt za Ciebie nie umrze :)
pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones