PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708835}
6,1 43 740
ocen
6,1 10 1 43740
5,2 12
ocen krytyków
Magic Mike XXL
powrót do forum filmu Magic Mike XXL

Przyznaję, pierwsza część bardzo mi się podobała. Druga mnie zawiodła, twórcy poszli na łatwiznę i stwierdzili chyba że wystarczą nadzy panowie i nie trzeba się już przejmować fabułą. Najbardziej bolały mnie dialogi, coś strasznego! Można było z tego zrobić kilka teledysków, materiału na film tu nie było.
Przycisk na dole Uwaga Spoiler! nie ma przy tym dziele zastosowania bo fabuła tu nie wystąpiła.
Publicznie przepraszam mojego męża że namówiłam go na oglądanie tego filmu!

inplusica

Totalnie tak! Strasznie męczył, dłużył się i nic nie pozostawił -_- Szkoda, bo mogli sprzedać ten pomysł o wiele ciekawiej, a tak warte obejrzenia jest te 30 min. na końcu :P

ocenił(a) film na 6
inplusica

tańczyli? Gdzie oni tańczyli? z całego filmu wychwyciłam dwie sceny tańca i to Tatuma, który jest tancerzem. Nie spodziewałam się super fabuły , ale chociaż jakiegoś widowiska tanecznego, a tu nic. Jedyne co mnie urzekło to fajna muzyka.

inplusica

Słaby! Ciągnął się w nieskończoność.

ocenił(a) film na 4
inplusica

mi również podobała się pierwsza część, druga była po prostu bez sensu. Dokladnie pierwsze 85 minut filmu bym wycięła bo było to bezsensowne tułanie się które cały czas prowadziło do koncowki, która była po prostu przewidywalna. Polecam obejrzeć ostatnie 30minut, początek naprawdę był nudny i ciągną się wiekami. Zdecydowanie za mało tańca, za dużo niepotrzebnych dialogów.

inplusica

no słaby film. nie mniej spociłam się jak na wykopkach...

inplusica

Pierwsza część miała jakieś przesłanie, była fabuła, troche luźnej rozrywki, ale konkretna konkluzja rzuciła się w oczy. Druga część zawiodła mnie, bo w oczekiwaniach było to samo co w jedynce. Niewiele rozrywki, brak przesłania i naiwna fabuła, ale mimo wszystko zrobił się z tego zwykły aczkolwiek przyjemny odmóżdżacz. Tak jestem facetem, tak hetero, ale nie oglądało się źle :D

macko40

A i jeszcze jedno, muzyka świetna i finałowy taniec imponujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones