PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586}
7,3 11 680
ocen
7,3 10 1 11680
Magiczny miecz Legenda Camelotu
powrót do forum filmu Magiczny miecz - Legenda Camelotu

bardzo potrzebuje tytuly i wykonawcow wszystkich piosenek z tego filmu . ale nigdzie nie moge ich znalezc chodzi mi o piosenki po polsku . jesli ktos je zna lub posiada to poprosze o kontakt soja92@op.pl z gory dziekuje

ocenił(a) film na 9
NattGD

Ja posiadam tylko piosenkę "Jesteś blisko mnie" Kukulskiej i Piaska.
Kukulska w tym filmie śpiewa również piosenkę p.t. "Niech duch ojca niesie mnie"

Night_Shojo

i tak dziekuje kazda piosenka jest cenna :*

ocenił(a) film na 8
NattGD

Ja mam inne pytanie... w napisach końcowych piosenkę ,,Looking Through Your Eyes" (,,Jesteś blisko mnie") śpiewa ten słynny Włoch... tylko jak on miał na imię? ^^"

ocenił(a) film na 9
Winky369

Andrea Bocelli, ale piosenka nosi tytuł "The Player". ,,Looking Through Your Eyes" śpiewa LeeAnn Rimes.

ocenił(a) film na 8
Night_Shojo

Andrea Bocelli! No właśnie. Bardzo go lubię, jak mogłam zapomnieć... ^^"
Dzięki stokrotne!

ocenił(a) film na 7
Winky369

Ta piosenka A. boceli to jest 'The prayer" a nie "player" Włoch wykonuje ta piosenke razem z Celine Dion

ocenił(a) film na 9
legalna_blondyna

Ups, masz rację przejęzyczyłam się :( Bardzo ładna jest wersja tej piosenki z Celine Dion ale w samym filmie, nie wiadomo czemu jest wersja tylko w wykonaniu A. Boceliego solo.

ocenił(a) film na 7
Night_Shojo

No własnie... Ta piosenka jest bardzo ładna A ja szukam na necie tej piosenki po polsku i nie mogę jej znalezc... i szukam tez N.Kukulskiej niech ojca duch Czy ma ktoś te piosenki???

legalna_blondyna

Ja mam tę wszystkie piosenki:)) I kto chcę mogę mu wysłać:))

doominik16

ja poprosze:]]] soja92@op.pl ! :*





;]

NattGD

Wysłałem, proszę tylko o odp. czy doszło:))

doominik16

doszło ale w jakimś dziwnym formacie..przez co to odtworzyc?

NattGD

Hmmm... dziwne, ja normalnie przez Windowsa Media Playera:))

doominik16

buuu mi nie dziala...

szkodaaa

;(

;]

doominik16

Witaj szukam piosenek z Magicznego Miecza i znalazłam twój zapis jeżeli jest to możliwe to proszę prześlij mi jena maila. Dzięki
rzeniecka@wp.pl

rzeniecka

Będę mógł wysłać jeszcze w tym tygodniu, ale narazie nie mam takiej możliwości... Spodziewać się ich możesz jakoś tak do piątku... oki??:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones